Jeff Lewis thotë se Dorit Kemsley "Nuk i shton asgjë" RHOBH

Klea

Jeff Lewis thotë se Dorit Kemsley “Nuk i shton asgjë” RHOBH

Jeff Lewis ka shumë për të thënë për kastin e disa prej shfaqjeve më të mëdha të Bravo, duke përfshirë Dorit Kemlsey dhe Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Gjatë paraqitjes së tij në emisionin e Andy Cohen, Watch What Happens Live, ish-ylli i Bravo shprehu shqetësimet e tij për disa amvise. Lidhur me Real Housewives të Dubait, alumi Flipping Out tha që Andy dhe Co. duhet të sjellin dikë krejtësisht “të çmendur” për t’i ndezur gjërat.

Kur tema kaloi në Real Housewives of New Jersey, Jeff nuk humbi kohë duke u hijezuar. Pasi pranoi se ishte “shumë në” RHONJ 14 dhe tha se sa shumë “i pëlqen aktori”, ai dha një tregues. “Unë ndoshta do të ktheja, pasi të zgjidhni padinë, ndoshta Caroline Manzo,” tha ai. Pastaj, kur erdhi koha për të kritikuar Beverly Hills, Jeff nuk u përmbajt.

Jeff Lewis mendon se Dorit është e mërzitshme dhe Andy duhet ta rikthejë këtë amvise…

Ka pasur shumë ndryshime në kastin e RHOBH që kur Lisa Vanderpump u largua disa sezone më parë. Disa amvise, si Sutton Stracke dhe Garcelle Beauvais, kanë lënë shenjën e tyre. Megjithatë, ka disa të tjerë që rrjeti nuk i konsideroi të denjë për t’i mbajtur përreth. Megjithatë, Jeff ka mendime të ndryshme.

“Unë do të kthej Camille [Grammer] si mik”, tha ai. “[I’d also] ktheje Denise Richards si mik. … Lisa Rinna Po kthehem si një e rregullt me ​​kohë të plotë. Kristal [Kung Minkoff] Po kthehem si shoqe sepse mendoj se ishte një gabim që ta largoja atë.”

Por ishte komenti i tij i radhës që më gëlltiti. “Tani, unë po heq qafe Doritin sepse ajo nuk shton asgjë.”

Ka shumë mundësi që Dorit të na japë më shumë sesa ka në vitet e fundit, veçanërisht pasi ajo po kalon një divorc. Ylli i realitetit njoftoi ndarjen e saj nga bashkëshorti i saj, Paul “PK” Kemsley, disa javë më parë.

“Për të ruajtur miqësinë tonë të thellë dhe për të ruajtur një mjedis harmonik për fëmijët tanë, ne kemi marrë vendimin e ndërsjellë dhe të vështirë për të ndarë pak kohë dhe për të rivlerësuar marrëdhënien tonë, ndërkohë që u japim përparësi fëmijëve tanë,” thanë ata në një deklaratë.

Do të shohim se sa nga ndarja e tyre do të shfaqet në sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë, transmetoni episodet e Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.