Jeff Lewis dhe Heather Dubrow Feud 'varrosur'

Klea

Jeff Lewis dhe Heather Dubrow Feud ‘varrosur’

Njëherë e një kohë, Flipping Out’s Jeff Lewis dhe Heather Dubrow e The Real Housewives of Orange County ishin në një grindje. Dy yjet e realitetit shkëmbyen fjalë në vitin 2016 dhe që atëherë kanë qenë në dalje, megjithëse, sipas Jeff, dyshja më në fund i kanë lënë mënjanë problemet e tyre.

Është koha, mendoj. Ka vetëm gati një dekadë. Jeff ndau më shumë detaje se si ata u kthyen nga mosmarrëveshja gjatë një paraqitjeje të fundit në Watch What Happens Live me Andy Cohen.

Koha shëron të gjitha plagët

Ata të dy kanë konfirmuar veçmas se i kishin lënë mënjanë problemet e tyre dhe mbeten miq të mirë. Dhe Jeff ia përsëriti këtë Andit gjatë vizitës së tij të fundit.

“U përplasa me të në Catch Steak dhe u ulëm për 20 minuta dhe groposëm kapelën,” tha Jeff. “Do të kishte një bisedë tjetër, e cila nuk ndodhi, por më pas u përplasa me të në festën e Sutton Stracke dhe fola me të për një kohë të gjatë. Ne jemi të mirë. Kjo është varrosur.”

Ai shtoi se edhe pajtimi e bëri të lumtur dhe ndjeu një peshë të hequr nga supet. “Jam i lumtur. Unë kam kaq shumë armiq, kështu që është si një armik më pak”, pranoi ylli i realitetit.

Rikthim i armiqësisë

Në rast se keni harruar pse ata po ziheshin dhe nuk mund t’ju fajësoj pasi ka kaluar shumë kohë më parë, këtu është një kujtesë e shpejtë.

Në vitin 2016, gjatë një paraqitjeje në WWHL, Jeff zbuloi se Heather ishte amvisa e tij më pak e preferuar dhe e quajti me disa emra. Zbulimi erdhi pas dështimit të çiftit në darkën e ditëlindjes së Shannon Beador.

Heather e zuri era dhe të dy e çuan mishin e tyre në Twitter për të ndarë anët e tyre përkatëse të dramës së festës Shannon. E gjithë kjo arriti kulmin kur Jeff tha se ai “nuk do ta falte kurrë” amvisën RHOC.

Asnjëherë mos thuaj kurrë, mendoj.

Në vitin 2023, Heather konfirmoi se ajo dhe Jeff ishin në një vend relativisht të mirë dhe se ishin përplasur me njëri-tjetrin dhe kishin kaluar bukur duke folur.