Jaylan Banks

Klea

Jaylan Banks lëshon bombë në Falynn Pina – pretendon se ishte ‘i rregulluar’ dhe i mashtruar në dashuri!

Jaylan Banks lëshon bombë në Falynn Pina – pretendon se ishte ‘i rregulluar’ dhe i mashtruar në dashuri!

Kur Jaylan Banks dhe Falynn Pina u ndanë në fillim të këtij viti, deklarata e tyre kolektive pikturoi një pamje të respektit dhe mirëkuptimit të ndërsjellë. Megjithatë, duke kaluar me shpejtësi rreth gjashtë muaj, Jaylan ka dalë me akuza se Falynn “e ka rregulluar”, për ta lënë më vonë për një burrë tjetër.

Jaylan Banks

Në një episod të fundit të Marrëdhëniet kanë rëndësi podcast, të Tërheqja e çifteve të MTV yll, Jaylan Banks, u zhyt në dinamikën e marrëdhënies së tij të kaluar. Kur u hetua nga hosti për origjinën e romancës së tyre, Banks ngriti temën e kujdesit.

“Isha i rregulluar” Jaylan tha. “Ajo e bëri të duket sikur po e bënte gabim, dhe më pas eja të zbulosh se unë jam në anën tjetër tani, kështu që kjo është narcisiste…Ajo më rregulloi…do më thoshte se po ma bënte këtë dhe u ndjeva i trishtuar për të dhe duke qenë mik. Kjo është ajo që bëjnë narcisistët, ata ju dhëndrojnë. Bëjeni personin tjetër të duket keq, kështu që kur bëni diçka, nuk do të ndiheni keq për këtë, sepse ndiheni sikur po e trajtonin atë person gabim.”

Falynn Pina

Jaylan tregoi një udhëtim në Kankun, Meksikë, ku një natë e ushqyer nga alkooli pa “një gjë të çonte në një tjetër”. Ai përcolli se pikërisht në atë moment kuptoi ndjenjat e tij të thella për të Falynn dhe ndjeu se ishte “tepër vonë për t’u kthyer prapa”.

Falynn Pina

Simon Guobadia, Falynn ish-bashkëshorti, vazhdimisht pretendonte se ajo kishte një lidhje me të Jaylan edhe para se marrëdhënia e tyre të bëhej e njohur publike. Falynnnga ana e saj, ka mohuar vazhdimisht çdo pabesi gjatë martesës me të Simon. Ndërkohë, Simon gjithashtu tërhoqi kritika kur filloi një lidhje dhe më pas u fejua Porsha Williams, i cili më parë ishte bashkë-yll i e Falynn. Williams tani është i martuar me të.

Falynn Pina

Kur u pyetën për dinamikën e marrëdhënies së tyre, Jaylan aludoi në një thënie që përdoruesit e internetit i drejtonin shpesh atij gjatë marrëdhënies së tyre. Ai u shpreh se “e humbi si [he] e kapi atë.”

“E humba veten në marrëdhënien time me të, dhe tani kam mbetur vetëm për të gjetur përsëri veten – kur e ndihmova të gjente veten në marrëdhënien e saj kur humbi. Kështu që tani që jam i humbur, nuk jam më i mirë për të.”

Shtypni play për të parë më poshtë.

Falynn Pina dhe babanë e saj të vogël Jaylan Banks e kanë quajtur largimin pas më pak se dy vjetësh.

Ne shkurt, Falynn Pina33-vjeçarja njoftoi ndarjen e fejesës me Jaylan Banks përmes llogarisë së saj në Instagram.

Falynn Guobadia

“Me trishtim të thellë në zemrat tona kemi vendosur t’i japim fund rrugëtimit tonë si çift”, tha ish-çifti në një deklaratë të përbashkët të postuar në profilet e tyre përkatëse.

“Megjithëse e duam shumë njëri-tjetrin, mendojmë se është më mirë të ndahemi. Lidhja jonë si familje dhe miq nuk do të prishet kurrë”, përfunduan ata. “Ne kërkojmë privatësi në këtë moment.”

Falynn Pina

Marrëdhënia e çrregullt e çiftit nisi ndërsa Falynn Pina ishte ende i martuar me Simon Guobadia. Kah fundi i Falynn dhe e Simonit martesën, akuzoi biznesmeni nigerian Falynn për mashtrim me ish-asistentin e tij, Jaylan dhe konceptimin e një fëmije dashurie gjatë martesës së tyre.

Falynn Pina

Falynn lindi e Jaylan fëmija i vetëm, Emma Sang, më 26 nëntor 2021.

Falynn dhe Jaylan shpallën fejesën e tyre një muaj para lindjes së fëmijës së tyre të parë së bashku.