Jax Taylor zbulon pyetjen 'e çuditshme' të bërë nga Brittany Cartwright

Klea

Jax Taylor zbulon pyetjen ‘e çuditshme’ të bërë nga Brittany Cartwright

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright’s ndarja ishte karburant për sezonin debutues të The Valley. Ne pamë prishjen e martesës së tyre pasi pamë të gjithë rrugëtimin e tyre në lidhje të shpalosur gjatë ditëve të tyre të Rregullave Vanderpump. Tani që ata janë vendosur dhe prindër, nuk ishte tamam lumturia e parë që kishin imagjinuar.

Ndarja e Jax dhe Brittany ka qenë e mbushur me thashetheme, thashetheme dhe skandale. Një nga aspektet më hutuese të ndarjes ka qenë se sa miqësorë janë Jax dhe Brittany gjatë gjithë kësaj ngjarjeje. Sigurisht, ata gjithmonë do të duhet të bashkë-prindërojnë në mënyrë civile për fëmijën e tyre. Megjithatë, ata ende po regjistrojnë podcast-in e tyre së bashku dhe me sa duket po shoqërohen sikur shpërthimi të mos kishte ndodhur kurrë.

Statusi i çuditshëm i Jax dhe Brittany

Gjatë episodit të fundit të podcastit të dyshes “When Reality Hits”, Jax dhe Brittany folën për mënyrën sesi festuan Ditën e Babait së bashku me një udhëtim gjatë natës me djalin e tyre. Brittany shpjegoi se e kuptonte pse fansat mund të jenë të hutuar për statusin e martesës së tyre këto ditë. Ajo shkoi aq larg sa tha se dyshja “nuk e kuptojnë” vetë situatën, gjë që është shqetësuese.

Jax vendosi të hidhte më shumë benzinë ​​në zjarrin konfuz duke shpjeguar diçka që ndodhi gjatë udhëtimit. “Ishte kaq e çuditshme që ju thoshit: ‘A duhet të bëjmë seks tani?’”, tha Jax. Brittany nuk e mohoi, por ajo e dinte plotësisht pse ish-i i saj i mundshëm vendosi ta ndajë atë gjë me dëgjuesit e tyre të podcast-it. “Unë mendoj se ju thjesht dëshironi që njerëzit ta dinë,” tha ajo. Amen për atë Brittany. Tani, me shpresë, ajo kujton pse vendosi të linte Jax në radhë të parë kur mendon të zhytet përsëri në marrëdhënien e tyre romantike.