Jax Taylor u dallua me modelen mes ndarjes nga Brittany Cartwright

Klea

Jax Taylor u dallua me modelen mes ndarjes nga Brittany Cartwright

Ka Jax Taylor u zhvendos zyrtarisht nga Brittany Cartwright? Ka filluar të duket kështu. Mes ndarjes së tyre, ylli i “The Valley” me sa duket po vrapon nëpër Los Angeles me modelen 32-vjeçare Paige Woolen. Një natë, ata u shoqëruan në një bar. Të nesërmen, paparacët i panë ata duke dalë nga një restorant. Çfarë po ndodh këtu?

Takimi i drekës luksoze të Jax-it

Page Six mori të gjitha detajet në takimin e Jax dhe Paige. Sipas gazetës, Paige u shfaq në shtëpinë e Jax dhe Brittany me një limuzinë dhe mori Jax. Këtu jam unë duke shpresuar që Britt të jetë ende i kampuar kudo që ajo jeton aktualisht.

Edhe pse udhëtimi i mrekullueshëm do t'ju bënte të besoni se ata po shkonin në një ngjarje të bukur, ose ndoshta në një maturë të shkollës së mesme, ata përfunduan në një restorant në Los Anxhelos për drekë. Dyshja kaluan tre orë së bashku në restorant dhe më pas shkuan në barin e Jax's Studio City.

Sipas burimeve, Paige dhe Jax nuk po putheshin me njëri-tjetrin ose nuk po shfaqnin ndonjë shfaqje publike dashurie gjatë takimit të tyre të drekës tre-orëshe. Megjithatë, ta shohësh atë duke vrapuar me një vajzë 12 vjet më të re se ai nuk është ajo që priste askush. A nuk supozohet të jetë duke punuar për gjërat me Brittany?

Sa i përket Paige, ne nuk dimë shumë për jetën e saj personale, por e dimë se ajo ka një ndjekës të sajin. Ajo është një modele në Instagram me 800 mijë ndjekës. Hidhni një lëvizje të shpejtë në Instagramin e saj dhe do ta keni të vështirë të gjeni një foto ku ajo nuk është me bikini. Plus, ajo ka një llogari tjetër të njohur të quajtur @dudesinthedm, ku ekspozon djemtë që hyjnë në mesazhet e saj direkte me pyetje të papërshtatshme.

Çuditërisht, Jax ka qenë i ngushtë në lidhje me takimet e tij të fundit me Paige. Ne do t'i mbajmë sytë hapur për më shumë detaje mbi këtë interes të ri të mundshëm dashurie. Kush e di, ndoshta do ta shohim në The Valley në të ardhmen.