Jax Taylor sulmon trollët e 'terapistit të marrëdhënieve' në Instagram

Klea

Jax Taylor sulmon trollët e 'terapistit të marrëdhënieve' në Instagram

Jax Taylor është ngopur me njerëzit që i japin këshilla për marrëdhënie.

Ish-ylli i Vanderpump Rules goditi trollët e “terapistit të marrëdhënieve” në seksionin e komenteve të një postimi në Instagram të tij dhe Brittany Cartwright. Në të, dyshja po flisnin për gjuhët e tyre të dashurisë, dhe kur u pyet se çfarë do të preferonte Jax nga një partner, ai u përgjigj dikujt që nuk do të “më shqetësonte fare”. [of] Koha.” Natyrisht, fansat lanë komentet e tyre, duke tërhequr zvarrë shapën e House of Villains për “nuk e tërhoqi peshën tuaj” në martesën e tij. Megjithatë, Jax u përgjigj me një deklaratë të tijën, duke i thirrur njerëzit për të gjykuar gjatë kësaj kohe sfiduese me familjen e tij.

“Të gjithë janë një terapist marrëdhëniesh tani,” shkroi ai. “Shikoni të gjithë këta njerëz të përsosur në Instagram dhe në botë që japin këshilla të pakërkuara për të panjohurit. Shumica prej jush duhet të marrin këshillat tuaja duke u shmangur nga pasiguritë tuaja dhe duke u projektuar te njerëzit që nuk do t'i takoni kurrë. Botë e trishtë.”

Jax dhe Brittany po kalojnë një kohë të vështirë tani…

Nëse keni vazhduar me Jax dhe Brittany gjatë muajve të fundit, komentet e tij mund të mos ju shokojnë. Yjet e realitetit i thanë botës se po kalonin një kohë të vështirë pak para premierës së shfaqjes së tyre të re, The Valley.

Gjatë një episodi të podcast-it të tyre, When Reality Hits, Brittany zbuloi se ajo u largua nga shtëpia e tyre e përbashkët për mirëqenien e saj dhe të fëmijës së saj, Cruz. Që atëherë, ajo ka treguar më shumë për betejat e tyre, duke u hapur me Andy Cohen në Watch What Happens Live për bashkë-prindërimin dhe të ardhmen e tyre së bashku. “Ne po bëjmë një punë vërtet të mirë duke shkuar përpara dhe me radhë,” tha ajo. “Dhe unë gjithashtu do të marr [Cruz] në shtëpi dhe të luajmë, dhe ne do të notojmë një ditë ose do ta bëjmë atë të luajë në setin e tij të lojës dhe do të bëjmë gjëra të ndryshme.”

Megjithatë, ajo nuk është e sigurt nëse historia e tyre përfundon me ta së bashku.

“Unë po e marr atë një ditë në një kohë,” shpjegoi ajo. “Nuk e di se çfarë ka e ardhmja, por për momentin fokusi im është të jem nëna më e mirë për Cruz-in dhe ju dua djema. Lutuni për ne dhe gjithçka do të jetë mirë. Jemi mirë.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.