Jax Taylor shpjegon pse i 'pëlqeu' komentet e çuditshme në Instagram

Klea

Jax Taylor shpjegon pse i 'pëlqeu' komentet e çuditshme në Instagram

Për ata që nuk e kishin dëgjuar, Jax Taylor Së fundmi ka pëlqyer një koment në Instagram që sugjeronte se ai duhej të ishte martuar Stassi Shrëder. Një gjë e tillë bëri shumë bujë duke pasur parasysh se ylli i “The Valley” është në mes të një ndarjeje. Kur gruaja e tij e larguar, Brittany Cartwright dëgjoi se kishte ndodhur, ajo qeshi dhe tha: “Shumë e çuditshme. Kjo është kaq e frikshme.”

Tifozët do të kujtojnë se Jax dhe Stassi u takuan në sezonin e parë të Vanderpump Rules. Të dy u ndanë dhe u rikthyen bashkë përpara se të jepnin fund përgjithmonë. Aktiviteti IG i Jax-it duket se sugjeron disa keqardhje për mënyrën se si shkuan gjërat me Stassin. Por kurrë mos kini frikë, djali ka një shpjegim krejtësisht të besueshëm.

Jax shkruan sjelljen e tij në Instagram si “një gabim”

Më 11 prill, Jax postoi një klip nga episodi i tij i fundit i podcast-it në Instagramin e tij. Në komente, një fans i shqetësuar pyeti: “Ju lutemi thoni që thashethemet se ju pëlqeu një koment që dëshironi të ishit martuar me Stassin nuk është i vërtetë?! Ju keni gruan më të mrekullueshme, shpresoj të luftoni për ta mbajtur atë!”

Jax u përgjigj: “Po, po kaloja komente për pëlqime dhe nuk i kushtova vëmendje dhe godita aksidentalisht si.. padyshim që ishte një gabim.” Uh-huh. Një histori e mundshme!

Megjithatë, pavarësisht shpjegimit bazë, fansat e Jax dukej se ishin në anën e tij. Madje, disave duket se nuk e vrisnin mendjen se komenti i kishte pëlqyer qëllimisht.

Siç tha një komentues, “duhet ta pranoni, ata [would] kam pasur fëmijët më të lezetshëm.” Një tjetër në mënyrë të ngjashme shkroi, “stassi është bae, kështu që mos u turpëro.” Komentues të tjerë ishin kuriozë se përse Jax dhe Brittany ishin ende duke pritur podcast-in e tyre së bashku në mes të ndarjes.

Më parë, Brittany iu përgjigj kësaj pyetjeje duke thënë: “Ne duhet të fitojmë para për të ardhmen tonë, për djalin tonë, për të ardhmen e tij. Kjo është ajo që ka vërtet rëndësi.” Megjithatë, Jax kishte një mendim tjetër: “Vetëm sepse nuk mund të jemi bashkë për momentin nuk do të thotë që nuk mund të jemi miq dhe të jemi të mirë. [co-parents].”

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.