Jax Taylor shkon në Las Vegas, festa me të shtëna mes ndarjes

Klea

Jax Taylor shkon në Las Vegas, festa me të shtëna mes ndarjes

Sipas të fundit nga ylli i Luginës Jax Taylor, ai dhe gruaja e tij e larguar Brittany Cartwright po takohen me njerëz të tjerë. Ose duke u përpjekur për të zgjidhur gjërat. Është e ndërlikuar – dhe ai nuk ka qenë gjithmonë gazetari më i saktë.

Duke gjykuar nga fundjava e kaluar, duket se martesa e tij në vështirësi mund të mos ketë qenë në ballë të mendjes së tij. Ai u pa duke festuar së bashku me Tom Schwartz-in dhe një grup serverësh dhe fansash me bikini teksa ishte i ftuar në një klub në Las Vegas.

Jax shkrepi të shtëna gjatë një paraqitjeje në klub në Las Vegas

Jax dhe Tom shkuan në DAYLIGHT Beach Club në Mandalay Bay Las Vegas të shtunën. Jax përziente pije dhe rrëzoi të shtëna pas lokalit, ndërsa një turmë u mblodh dhe brohoriste ndërsa muzika shpërtheu në sfond.

Fotot tregojnë se Jax kalon një pjesë të kohës së tij duke biseduar me fansat e veshur paksa. Modelja me të cilën “nuk po takohet”, Paige Woolen, nuk ishte askund në dukje.

Ndoshta Jax-it i duhej vetëm një pushim nga gjithçka që po ndodh tani. Ndarja/ndoshta-përpjekja për pajtim e tij dhe Brittany-t ka qenë lart e poshtë. Ata gjithashtu kanë qenë bashkë prindër djalin e tyre trevjeçar, Cruz. Brittany dhe Cruz tani jetojnë në një Airbnb pasi Jax refuzoi të largohej nga shtëpia e tyre e përbashkët.

Për më tepër, ish “djaloshi numër 1 në grup” i Vanderpump Rules është përballur me disa sfida në barin e tij të hapur së fundmi, Jax's Studio City. Departamenti i shëndetësisë tashmë ka bërë një vizitë pas disa ankesave. Gjëja më e dukshme ishte se ai ose Brittany ia ndryshuan pelenën e pistë Cruz-it pikërisht në majë të lokalit.

Klientët gjithashtu vërshuan Yelp me vlerësime të këqija, duke përmendur shërbimin e dobët dhe kohët e gjata të pritjes për ushqim.

Shikuesit e finales së sezonit 1 të “The Valley” e panë Jax-in si nuselalë duke u larguar nga një terapist me kërkesën e Brittany-t, sepse “ishte shumë larg” për të udhëtuar. Me sa duket, Vegas nuk ishte shumë larg për një fundjavë argëtuese, megjithatë!

Sezoni 1 i The Valley sapo përfundoi, por po transmetohet në Peacock.