Jax Taylor Net Worth: Si i bën ai paratë e tij?

Klea

Jax Taylor Net Worth: Si i bën ai paratë e tij?

Deri më sot, Jax Taylor ka filmuar në disa seriale të ndryshme. Kjo këngë, sepse ai është personazhi i përsosur për televizionin realitet. Pavarësisht se çfarë mendimi keni për këtë djalë të vetëshpallur numër një, nuk mund ta mohoni se ai di të mbajë një histori të lëvizshme. Ai është gjithashtu një profesionist për të folur në fillim dhe për të kërkuar falje më vonë, për zemërimin e të afërmve të tij të kaluar dhe të tanishëm.

Aktualisht duke luajtur në The Valley, Jax sapo u kthye në rrënjët e tij për të filmuar një vend të ftuar në Vanderpump Rules. Ndërsa ishte atje, ai nxiti disa nga ish-kostarët e tij, si profesionisti i vazhdueshëm që është. Mënjanë të gjitha shënimet për sjelljet e tij, nuk mund të mos qesh me gjërat që thotë ky njeri. Në një moment, ai më bën të bërtas, dhe në një tjetër, unë po qesh.

Pse jam kështu? Prisni. Ju djema, a po e marr ngadalë Jax'ed?

Duke folur për marrjen e Jax'ed-it, ai do të ketë disa fatura mjaft të majme së shpejti, nëse martesa e tij me Brittany Cartwright do të thirret zyrtarisht. Për fat të tij, ai ka disa burime të ardhurash për ta ndihmuar atë të lundrojë në këto hapa të ardhshëm. Pra, çfarë janë të gjithë këta fitues të të ardhurave shtesë? Po ashtu, sa kushton raportohet se 44-vjeçari?

Sa është vlera neto e Jax Taylor?

Pasuria neto e Jax raportohet se është rreth 4 milionë dollarë.

Kjo është duke shkuar nga vlerësimi për Vlerën Neto të Celebrity. Nëse kalojmë vetëm nga ky burim, atëherë Jax është në të njëjtën vlerë neto me ish-kostarët e tij të VPR, Tom Sandoval dhe Tom Schwartz. Mjerisht, femrat në serinë e tij të mëparshme thuhet se vlejnë më pak.

E urrej këtu. Por vetëm në rast se ky është informacion i pasaktë, do të hesht përgjithmonë për këtë çështje, të paktën edhe për disa ditë.

E gjithë kjo tha, si i grumbulloi Jax këto 4 milionë dollarë? Le të zhytemi.

Sa është paga e Jax-it në The Valley?

The Valley sapo ka nisur, kështu që ne jemi vetëm në sezonin 1 tani. Megjithatë, drama tashmë është çmendurisht e lartë. Ka thashetheme për mashtrime që po ndodhin, dhe shumica e këtij kasti po përgojojnë dhe hedhin hije majtas e djathtas. Tashmë e dimë gjithashtu se gjatë xhirimeve të këtij seriali po kalonin dy martesa dhe që të dyja kanë rezultuar me ndarje.

Është e sigurt të thuhet se Sezoni 2 ka të ngjarë të jetë i gjelbër së shpejti. Por a ia vlente gjithçka për Jax-in? Nga pikëpamja financiare, kjo përgjigje është po. Ndërsa një shifër e saktë nuk është raportuar, Jax po fiton diku nga 60,000 deri në 300,000 dollarë, megjithëse duke qenë se ai është një OG në Bravo, fundi më i lartë ka të ngjarë më i sakti.

Për Jax-in, fjalë për fjalë ia vlen të jetë një horr dhe një roje

Edhe pse Jax nuk pati një qëndrim të gjatë në House of Villains, ai përsëri fitoi të gjelbërt. Po kështu, veprimet e tij të pahijshme i siguruan atij një vend në një spin-off disa vite më parë. Edhe pse Vanderpump Rules: Jax and Brittany Take Kentucky kishte vetëm një sezon, ky është ende një grumbull çeqesh të shtuara në llogaritë e Jax.

Duke folur për arkëtimin e çeqeve, Jax ia rrëmbeu vetes edhe rolin e Good Ol' Boy në filmin Savage Salvation. Ai mund të falënderojë ish-mirën e tij Randall Emmett për këtë. Gjithashtu do të isha i pakujdesshëm të mos përmendja kohën e Jax-it të kaluar në Sharknado 4: The 4th Awakens. Këtu, roli i tij si roje #2 ka të ngjarë të jetë tepër i rëndësishëm për narrativën.

Më vjen keq. Nuk mund ta marr veten ta shikoj këtë. Meqenëse njohuritë e mia këtu janë të vogla, unë thjesht do ta ngre atë lart. Dua të them, edhe nëse ai u shfaq vetëm për 0,038 sekonda, ai përsëri paguhej, gjë që e forcon vlerën e tij neto edhe më shumë.

Fushatat reklamuese e duan Jax

Në Instagramin e Jax-it, një tjetër burim i të ardhurave të tij është shumë i qartë. Këtu, kompanitë po paguajnë që ai të prodhojë mallrat e tyre. Në mënyrë të egër, sponsorizimet e tij tani janë në krye, duke bërë që vlera e tij neto prej 4 milionë dollarësh të gjurmohet plotësisht.

Vetëm në javët e fundit, Jax ka xhiruar dhe postuar reklama për DraftKings Casino, Furbo, Power Slap dhe madje edhe Gryphon Executive. Dhe sigurisht, ka edhe marrëveshjen e Jax me XYON. Ai është rritur tani, dhe me këtë vjen rënia e flokëve, por për fat të tij, XYON është atje për të shpëtuar. Ata jo vetëm që po e paguajnë Jax-in për kohën e tij, por gjithashtu po e paguajnë atë me një grup bravash më të trasha.

Në përgjithësi, Jax ka të njëjtën ngutje si ish-kostorja e tij Scheana Shay. Nuk mund ta urrej këtë, sepse në këtë fushë, askush nuk e di se sa do të zgjasë seriali i tyre. Pra, fitoje sa të mundesh, “zot njeri”.

Oh shikoni, një ditë tjetër pagese përmes Jax's Studio City

Çdo shkrimtar banakier ka nevojë për një bar. Tani, Jax ka gjithashtu një të tillë. I quajtur me vend Jax's Studio City, menyja e tij përfshin djathin e birrës Mamaw's Brittany, të cilin fansat ka të ngjarë ta blejnë çdo ditë. Të paktën, e di që do ta bëja.

Pëshpërit: “Më dërgo djathë birrë, Jax”.

Në barin e tij, Jax organizon gjithashtu netë të vogla dhe ahengje. Nga ana tjetër, klientët derdhin brumin e tyre. Gjithashtu, në netët e zhurmshme të Jax-it, mund të jeni në gjendje ta regjistroni atë duke folur për serialin e tij të mëparshëm, i cili ia vlen çmimin e birrës suaj, nëse më pyet mua. IYKYK.

Më në fund, po e kthej (Jax) në shkollën e vjetër

Kur takuam për herë të parë Jax on Pump Rules, ai mezi po kalonte. Thuhet se dy sezonet e tij të parë e panë atë duke fituar vetëm 1,000 dollarë për episod. Megjithatë, ndërsa vitet e tij të zënkave në parkingun pa këmisha kaluan pranë, të ardhurat e tij nga VPR u rritën në afërsisht 35,000 dollarë për episod.

Le t'i japim të gjithë Jax duartrokitjet tona më të mira të ngadalta. Ai i ka zhbllokuar çelësat e pasurisë së tij.