Jax Taylor mbyll thashethemet se ai është ndarë nga Brittany Cartwright

Klea

Jax Taylor mbyll thashethemet se ai është ndarë nga Brittany Cartwright

Më 17 shkurt, Vanderpump Rregullon alum Jax Taylor postoi një foto në Instagram nga udhëtimi i tij i fundit në Montreal. Fotoja dukej se e tregonte atë duke darkuar i vetëm në një restorant lokal.

Menjëherë fansat kaluan në gjendje paniku dhe morën më të keqen. “A është ai një [sic] Brittany nuk është më bashkë?” komentoi shpejt një fans.

Jax nuk humbi kohë duke duartrokitur kundër thashethemeve se ai dhe Brittany Cartwright, gruaja e tij prej gati pesë vitesh, ishte ndarë. Ai u përgjigj: “Pse do të thuash kështu, nuk mund të bëj një udhëtim pa gruan time për punë…” Ai e theksoi postimin e tij me një emoji me sy të rrotulluar.

Jax dhe Schwartz goditën Kanadanë së bashku

Me sa duket, Jax po shfaqej në një event në qytetin kanadez së bashku me shokun e tij Tom Schwartz. Ai postoi një tjetër foto në Instagram të çiftit, në të cilën Jax lavdëronte njerëzit miqësorë dhe ushqimin fantastik të Montrealit.

Por përsëri, posteri i parë komentoi: “Gjithçka në rregull me ty dhe Brittany, Jax?” Ejani njerëz. Nëse komentuesi kishte lexuar fjalët e vogla nën postim, është e qartë se Jax dhe Tom ishin në një lloj udhëtimi PR. Jax jo vetëm që falënderoi firmën e marrëdhënieve me publikun, por gjithashtu bëri thirrje për të gjitha vendet që hëngrën dhe hotelin ku qëndruan. Natyrisht një udhëtim pune.

Mjerisht, fansat kanë qenë kuriozë për statusin e marrëdhënies së Jax dhe Britt. Një tjetër poster komentoi se “sajtet e thashethemeve po thonë se keni mashtruar”. Jax u përgjigj me duartrokitje: “Uau … pas gjithçkaje që ndodhi … seriozisht.”

Në një sajt subreddit të bllokuar nga Jax, një përdorues i Reddit pohoi se çifti nuk po “po jeton më së bashku (që kur Jax shkoi në atë lak me [Tom Sandoval and Tom Schwartz]). Brittany ka jetuar në një shtëpi të rastësishme dhe ata nuk postojnë më së bashku.” Ku i marrin njerëzit këto gjëra? Thjesht e sajojnë?

Ndërsa disa fansa ende duan të besojnë se Jax dhe Brittany kanë një “marrëdhënie të vështirë”, ka të tjerë që mendojnë se janë mirë. Ata kanë një shfaqje të re Bravo, The Valley, që do të shfaqet premierë këtë pranverë. Ata janë të përqendruar në rritjen e djalit të tyre 2-vjeçar Cruz dhe kanë diskutuar publikisht për të pasur një fëmijë të dytë.

Vetëm për shkak se Jax postoi një foto të tij duke ngrënë vetëm jashtë nuk është arsye për të dyshuar në telashe në parajsë.

The Valley jep premierë në Pranverë 2024 në Bravo.