Jax Taylor mbron qëndrimin në shtëpi pasi Brittany u largua

Klea

Jax Taylor mbron qëndrimin në shtëpi pasi Brittany u largua

Burri i shtëpisë. Jax Taylor dhe Brittany Cartwright mund të jenë të ndarë, por duket se të paktën e kanë kuptuar situatën e tyre të strehimit. Ahem, ndryshe nga një ish-çift që u nda.

Në një kthesë të papritur, ishin Brittany dhe djali i tyre i vogël që u larguan nga shtëpia ndërsa Jax qëndroi. Nëse e ndiqni Jax-in në rrjetet sociale, e dini se ky njeri është i përkushtuar ndaj shpellës/garazhit të njeriut të tij. Por të kesh familjen e tij me qira është e çuditshme, për të thënë të paktën.

Në një intervistë të fundit me The Daily Dish, Jax diskutoi pse nuk po shkon askund.

Shtëpia e ëndrrave të Jax-it

Kur u pyet për “shtëpinë e tij fillestare”, ylli i Luginës shpejtoi ta korrigjonte. “Shtëpia fillestare? Jo, është shtëpia ime e ëndrrave.”

Ai shtoi: “Unë e dua shtëpinë time. Jam kaq e bekuar dhe jam kaq me fat, sa Brittany e gjeti atë.”

Rezidenca Valley Village përmban shtatë banja, një palestër në shtëpi, një kuzhinë të madhe, një pishinë në oborrin e shtëpisë dhe madje edhe një shtëpi me pishinë. “Është thjesht një ëndërr të jetosh në atë shtëpi. Është sikur, ky është një lloj vendi që njerëzit pëlqejnë të marrin me qira në Airbnb.” Erm, njerëz si gruaja juaj?

“Unë jam në gjendje të jetoj atje gjatë gjithë kohës,” vazhdoi ai. “Është thjesht si një bekim.”

“Me pelqen. Ne kemi një pishinë dhe një shtëpi me pishinë dhe kalojmë shumë kohë atje. Më pëlqen shumë të bëj Barbekju. Unë kam miq, “tha Jax.

Brittany nuk e di nëse ajo do të kthehet prapa

Pasi çifti njoftoi ndarjen e tyre në shkurt, Brittany zbuloi se ishte ajo që do të paketonte gjërat e saj. “Mendoj se largimi dhe gjetja e hapësirës për të kuptuar nëse kjo është ajo që dua është situata më e mirë për mua tani,” tha ajo në prill. “Nëse ai ndryshon disa gjëra dhe ndryshon disa gjëra në jetën e tij, atëherë ndoshta ne mund të kthehemi bashkë. Por tani për tani, nuk e di.”

Mund ta kapni The Valley në 21:00/EST në Bravo.