Jax Taylor kundërshton pretendimin e gruas së Brittany Cartwright për të jetuar të ndarë

Klea

Jax Taylor kundërshton pretendimin e gruas së Brittany Cartwright për të jetuar të ndarë

Vetëm dje, në atë që ndihet si një lëvizje jo aq delikate PR, Brittany Cartwright njoftoi se ishte ndarë nga bashkëshorti Jax Taylor. Tani Jax po thotë se nuk është kështu. Të paktën, jo më.

Ish-yjet e Vanderpump Rules kanë luftuar për rëndësinë që prej tyre u pushuan nga u largua nga shfaqja në vitin 2020. Por falë Scandoval, Bravo krijoi një spinoff të quajtur The Valley. Seriali i ri do të ndjekë Jax-in dhe Brittany-n, së bashku me një tjetër ish-yll të VPR-së, Kristen Doute, teksa ata jetojnë jetën e tyre të rritur në Luginën. Ka edhe disa Bravoleb të rinj që i bashkohen për udhëtim.

Pra, çfarë po ndodh në të vërtetë në periferi të LA? Ndërsa po largohej nga palestra në një shëtitje aspak të organizuar, Jax ndau me Page Six.

Jax on Brittany duke u larguar nga shtëpia: “Ajo është kthyer tani”

“Ne jemi bashkë. Ne jetojmë në shtëpinë tonë tani,” tha ai për median. Vetëm pak orë më parë, Brittany mori pjesë në podkastin e çiftit dhe bëri një deklaratë për të kundërtën.

Brittany zbuloi, “Jax dhe unë po ndajmë kohë dhe mora vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor.”

Por Jax ose është në mohim ose Brittany po tregohet qëllimisht i paqartë me fjalët e saj. Jax përsëriti, “Ajo ishte në një shtëpi për një kohë, por po, ajo është kthyer tani.”

Ish-SURver shtoi, “Nuk është e keqe apo e keqe. Janë vetëm dy njerëz që ju tani po arrini një shenjë 10-vjeçare në martesën e tyre.” Çifti u martua para kamerave të VPR në vitin 2019.

Ata ishin në një pushim

Brittany dhe Jax mbizotëruan në marrëdhënien e tyre pavarësisht thashethemeve (dhe të vërtetave) mashtruese dhe vazhduan të kenë një djalë në 2022.

“Ne thjesht po kalojmë pak kohë të ndarë dhe thjesht po përpiqemi të rivlerësojmë, e dini, situatën tonë. Ne kemi një fëmijë të përfshirë dhe thjesht duam të bëjmë atë që është më e mira për fëmijën tonë,” shpjegoi Jax.

Për sa i përket kohëzgjatjes së këtij lajmi, një përfaqësues insistoi se “me siguri nuk kishte lidhje me PR në asnjë mënyrë”.

The Valley shfaqet premierë të martën, më 19 mars në orën 21:00 në Bravo.