Jax Taylor kritikon 'Rregullat e Vanderpump' … Ekspozon shfaqjen është e rreme!

Klea

Jax Taylor kritikon 'Rregullat e Vanderpump' … Ekspozon shfaqjen është e rreme!

Jax Taylor kritikon 'Rregullat e Vanderpump' … Ekspozon shfaqjen është e rreme!

Ish Rregullat e Vanderpompës yll Jax Taylor e ka etiketuar serialin e njohur Bravo si “të shkruar”, një largim nga fillimet e tij “organike”.

Jax Taylor

TikToker Kate Riccio e kapi Taylor-in në lokalin e tij, duke folur për mungesën e miqësisë së vërtetë jashtë ekranit të ansamblit Pump Rules.

Jax Taylor

“Më prezantoni një shfaqje të shkruar dhe unë do t'ju tregoj 'Rregullat e Vanderpump',” u tha 44-vjeçari klientëve në Jax's Studio City, në pamjet e marra nga Page Six. Ai përsëriti prerazi: “E shkruar! E shkruar! Duke qenë pjesë e këtij spektakli për nëntë vjet… është e shkruar.”

Vanderpump Rules Cast

Taylor gjithashtu e përshkroi episodin e fundit të së martës së shfaqjes si “katastrofik”, megjithëse ai nuk specifikoi se cila skenë e veçantë shkaktoi reagimin e tij të ashpër.

“Unë do të jem në të më pas dhe më lejoni t'ju them se është i skenarizuar,” pohoi ai, duke theksuar zhvendosjen nga formati origjinal i shfaqjes. Ai sqaroi, “Mos më keqkuptoni, kur filluam, ishte e mrekullueshme. Gjashtë sezonet e para ishin organike dhe reale.”

Jax dhe Brittany

Taylor sqaroi se në ditët e para, të gjithë ishin të përkushtuar ndaj shfaqjes, duke e trajtuar atë si “punën” dhe pasionin e tyre.

Taylor vuri në dukje se ndërsa aktorët fituan pasuri dhe famë, lidhjet e tyre u shpërndanë dhe origjinaliteti u pakësua.

Jax Taylor

“Njerëzit zakonisht nuk veshin vathë Chanel në plazh,” tha ai, duke theksuar artificialitetin që u fut në shfaqje.

@katericcio

Jax Taylor godet Vanderpump Rules duke thënë se gjithçka është “e shkruar” më pas na tregon për Tom Schwartz dhe të dashurën e tij të re (dhe po, se është Stephen McGee nga Summer House i ulur pranë tij) #vanderpumprules #thevalley #jaxtaylor #tomschwartz #lalakent #arianamadi katiemaloney #andycohen #lisavanderpump #tomsandoval #jameskennedy #vanderpumprulessseason11 #jax #kristendoute #brittanycartwright #summerhouse #bravo #bravotv #realitytv

♬ tingull origjinal – Kate Riccio | Përmbledhje & Thashetheme

Duke përfunduar tiradën e tij, ai promovoi projektin e tij të ardhshëm, “The Valley”, ku shfaqet ai dhe gruaja e tij e larguar, Brittany Cartwright.

“Tani, ka një shfaqje të vërtetë! Është një rikthim në rrënjë, tërësisht organik dhe real”, pohoi ai, duke theksuar fillimin e ri me një kast krejtësisht të ri.

Jax Taylor

Taylori cili doli nga seria në vitin 2020, la të kuptohet në X (dikur Twitter) se shfaqja po lufton për përmbajtjen.

Ai shkroi në Twitter, “Si e dini kur 'Vanderpump' fjalë për fjalë ka rënë në një rrugë pa krye dhe nuk ka asgjë për të folur më… ata kanë një shije uji.. çfarë f-k aktuale.”

Jax Taylor

Në episodin e së martës mbrëma, ish-çifti Tom Sandoval dhe Ariana Madix i përfshirë në një debat të ashpër në një ngjarje degustimi të ujit të organizuar nga bashkë-ylli, James Kennedy.

Madix i qortuar Sandovalpartneri i saj prej gati dhjetë vitesh, duke e etiketuar atë si një “copë s-t” për mbylljen e padashur të qenit të saj Mya në një dhomë, një akt që ajo besonte se mund të kishte qenë fatale për kafshën shtëpiake.

Tom dhe Ariana

Sandoval mbrojti veten, duke pohuar se qeni ishte i padëmtuar dhe duke mohuar se ai ishte “një vrasës qeni”.

Tom dhe Ariana

Ndërsa disa bashkë-yje e mbështetën Sandoval's qëndrim – Madix mbeti e vendosur në pakënaqësinë e saj.

Ajo deklaroi me forcë: “Unë nuk jam në gjendje të bëj një bisedë produktive me af-mbret sociopat, të neveritshëm, psiko, narcisist, gazincist. [and] copë s-t”, duke u zotuar, “Unë do t'i vë zjarrin gomarit të tij f-mbret.”