Jax Taylor

Klea

Jax Taylor ka lëvizur nga Brittany Cartwright në mes të divorcit të tyre!

Jax Taylor ka lëvizur nga Brittany Cartwright në mes të divorcit të tyre!

Në mes të ndarjes së tij nga gruaja Brittany Cartwright, Jax Taylor gjeti ngushëllim në ushqimin e mirë dhe shoqërinë e mirë.

44-vjeçari Lugina ylli u pa duke u kënaqur në një takim dreke të qetë me modelen Paige Woolen në Granville Cafe në Los Angeles, Kaliforni, të shtunën, më 25 maj.

Brittany Cartwright - Rregullat e Vanderpump

Takimi i tyre zgjati mbi tre orë, duke treguar një lidhje të relaksuar dhe të këndshme për çiftin. Kjo shëtitje erdhi pas kohës së tyre të kaluar në Oaks Bar në Sherman Oaks një ditë më parë, duke sugjeruar një lidhje në rritje midis të dyve.

Jax Taylor

Për ekskursionin e tyre gjatë ditës, Jax Taylor kishte një ansambël të rastësishëm por me stil, duke zgjedhur një T-shirt të zezë të shoqëruar me një këmishë xhins me mëngë të gjata dhe xhinse të zeza. Ai e kompletoi look-un me një kapele të zezë dhe atlete të bardha, duke nxjerrë në pah hijeshinë e tij të qetë.

Jax Taylor

Leshinga ana tjetër, shfaqi dhuntinë e saj të modës me një trup të zi të ngushtë të theksuar me atlete të bardha, duke mishëruar elegancën e lehtë teksa bashkohej Taylor për vaktin e tyre.

Ndërsa natyra e marrëdhënies së tyre mbetet e pazbuluar, e Taylor-it Zgjedhja e kompanisë mes ndarjes së tij nga Cartwright ndez intriga dhe spekulime mes fansave. Ndërsa ylli i realitetit lundron në këtë kapitull të ri në jetën e tij, daljet e tij shoqërore ofrojnë pamje në rrugëtimin e tij personal në zhvillim.

Jax Taylor

Data e drekës së Jax Taylor në mes të ndarjes nga Brittany Cartwright

Jax Taylor's Takimi i fundit i drekës me Paige Woolen nuk ishte thjesht një takim i rastësishëm – ajo ndodhi në sfondin e ndarjes së tij nga gruaja Brittany Cartwright. Ylli i realitetit 44-vjeçar, i cili u martua me Cartwright në qershor 2019, ka kaluar në këtë fazë të re të jetës së tij që nga ndarja e tyre.

Jax Taylor

Lajmi për ndarjen e tyre doli në dritë kur Cartwright bëri një njoftim të sinqertë në podcastin e tyre të përbashkët, “Kur Reality Hits”, në shkurt. “Jax dhe unë jam duke ndarë kohë dhe kam marrë vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor, “zbuloi ajo gjatë episodit.

Jax Taylor

Si Taylor dhe Cartwright nisin rrugë të ndara, fansat e tyre mbeten të mahnitur nga rrëfimi i hapur i marrëdhënies së tyre. Ndërsa takimi i drekës së Taylor me Woolen mund të jetë vetëm dy miq që shijojnë një vakt së bashku, është e vështirë të injorosh kohën dhe kontekstin në të cilin po ndodh.

Jax Taylor

Me çdo dalje publike, e Taylor-it veprimet ofrojnë një paraqitje të shkurtër të jetës së tij pas ndarjes, duke i lënë fansat të spekulojnë se çfarë i pret e ardhmja dhe Cartwright. Ndërsa ylli i realitetit vazhdon të lundrojë në këtë tranzicion, një gjë mbetet e sigurt: të gjithë sytë janë tek ai dhe saga e shpalosur e jetës së tij personale.

Brittany Cartwright flet për vendimin për t'u larguar nga marrëdhënia me Jax Taylor

Në premierën e shfaqjes së tyre të fundit Bravo në mars, Brittany Cartwright hodhi dritë mbi vendimin e saj për të bërë një hap prapa nga marrëdhënia e saj me Jax Taylor. Duke folur me PEOPLE, Cartwright zbuloi arsyet e thella pas zgjedhjes së saj, duke theksuar nevojën për t'i dhënë përparësi mirëqenies së saj mendore dhe emocionale.

Jax Taylor

“Sapo një grua godet pikën e saj të thyerjes, është si 'U krye'” Cartwright shprehur sinqerisht. “Diçka më klikoi në kokën time dhe unë thashë: ‘Duhet të largohem nga kjo situatë. Kjo nuk është e shëndetshme. Kjo nuk është një situatë e mirë. Djali im meriton më mirë. Unë meritoj më mirë'.”

Fjalët e saj rezonojnë me betejat me të cilat përballen shumë kur lundrojnë në marrëdhënie të trazuara, duke theksuar rëndësinë e njohjes së kufijve të dikujt dhe duke i dhënë përparësi kujdesit për veten. e Cartwright njohja e rëndësisë së djalit të saj Cruz në jetën e tyre nënvizon peshën e vendimit të tyre si prindër.

Rregullat e Vanderpompës

“Ndihem pak i lehtësuar,” Cartwright pranoi, duke lënë të kuptohet peshën që i hoqi nga supet duke ndërmarrë këtë hap vendimtar. “Unë kisha nevojë për këtë hapësirë,” shtoi ajo, duke nënvizuar domosdoshmërinë e distancës për të nxitur rritjen dhe shërimin personal.

Jax Taylor

Si Cartwright dhe Taylor vazhdojnë të lundrojnë në kohën e tyre të ndarë, udhëtimi i tyre shërben si një kujtesë prekëse e kompleksitetit të dashurisë, humbjes dhe kërkimit të lumturisë. Mes shqyrtimit publik, angazhimi i tyre për t'i dhënë përparësi mirëqenies së tyre dhe të djalit të tyre shërben si një fener shprese për ata që përballen me sfida të ngjashme në jetën e tyre.