Jax Taylor i thotë Tom Sandoval të 'përulë' veten

Klea

Jax Taylor i thotë Tom Sandoval të ‘përulë’ veten

Jax Taylor u kthye në Vanderpump Rules për një moment të shkurtër gjatë episodit të mbrëmshëm. Gjatë gjithë kësaj, ai nuk humbi kohë duke ardhur menjëherë për ish-mikun e tij më të mirë Tom Sandovaldhe kërkoi që ai të përulej.

Momenti ishte i tensionuar, por oh kaq epik. Humori i VPR-së, i njohur për nxitjen e telasheve, mashtrimin e partnerëve të tij romantikë, vjedhjen e produkteve që nuk i përkasin dhe përleshjet fizike në kamera, me sa duket hodhi një fletë të re. Gjatë një skene me Tom Schwartz, Brock Davies, Sandoval dhe Jax, ky i fundit shkrepi disa të shtëna dhe erdhi për paraqitjen e Sandoval në proces.

“Ti dukesh shumë më mirë sepse nuk do të gënjej, pashë një fotografi tënde në rrjetet sociale disa javë më parë, dhe unë jam si, ‘Holy F*ck. Ky djalë duket sikur është 50 vjeç’”, tha Jax. “Duket sikur dukesh më mirë – pa manikyrin e bardhë; ne duhet ta heqim qafe atë.”

Jax dëshiron që Sandoval të hajë byrek modest

Pas pak, Jax arriti te mishi dhe patatet e vizitës së tij në SUR. “Dmth, padyshim, kam dëgjuar se çfarë po ndodh dhe gjithçka,” i tha ai Tomit. Ai sigurisht i referohej lidhjes së tij shtatë mujore me Rachel Leviss.

“E di, nuk mund të heshtni për këtë,” u përgjigj Tom. “Nuk mund të mos flas për këtë. E gjithë bota ka folur për këtë!” tha Jax.

Përfundimisht, biseda mori një drejtim tjetër dhe Jax u përpoq të ndjente empati me ish-bashkëjetorin e tij.

“Unë e di se çfarë bëre është e gabuar, por ajo që bëra unë është gjithashtu e gabuar,” tha ai. “Problemi i vetëm që kisha me gjithë këtë situatë është mënyra se si e trajtove atë,” vazhdoi Jax. “Ndonjëherë është në rregull të fusësh bishtin mes këmbëve dhe të thuash: ‘E di çfarë? Unë u përqafua.’ Është një përvojë përulëse.”

Jax u përball me kritikët gjatë një sezoni të mëparshëm të Vanderpump Rules kur tradhtoi gruan e tij tani, Brittany Cartwright. Menjëherë deri sot, dyshja kanë njoftuar se po jetojnë veçmas dhe janë ngacmuar se përbërja e pasojave të tyre do të shfaqet në serinë e tyre të re, The Valley.

Vanderpump Rules and The Valley vazhdon të martën në Bravo.