Jax Taylor godet 'të bezdisshme' Corinne Olympios pas House of Villains

Klea

Jax Taylor godet ‘të bezdisshme’ Corinne Olympios pas House of Villains

Vanderpump Rregullat alum Jax Taylor duhet të ndihet si në shtëpinë e tij në koncertin e tij të ri televiziv. Jax është bashkuar Shtëpia e zuzarëve. Dhe ai ka një kompani legjendare. U dërgua ekskluziviteti Bachelor Corinne Olympiosdhe madje edhe Omarosa u regjistrua. Konkurrentët shpresojnë të fitojnë 200,000 dollarë dhe të emërohen “Supervillani i fundit i Amerikës”.

Por sapo filloi drama, Jax filloi të bënte disa gabime. Ai u përpoq shumë gjatë sfidës së parë. Ai gërhiti si një sharrë elektrike me zinxhir të ndryshkur, e cila nuk e bëri atë të dashur për shokët e tij të dhomës, Omarosa dhe Anfisa Arkhipchenko nga 90 Day Fancé. Për Jax-in, një konkurrent ia vuri nervin e fundit.

Jax ka probleme me Corinne

Jax ndau ndjenjat e tij për Corinne në podkastin e tij When Reality Hits me Jax dhe Brittany. “Ajo qau gjatë gjithë kohës,” tha Jax. “Ajo është e bezdisshme.”

Ujësjellësi filloi pasi Corinne u përpoq të fliste me Omarosa. Kur Corinne e pyeti Omarosën se kush ishte ajo, Omarosa tha: “Më google”. Përpjekjet e mëtejshme për të biseduar me Omarosa ishin të kota.

“E dini si e quaj unë? Unë e quaj atë përpjekje shumë f-mbret të vështirë, “tha Corinne. “Pra, kalofshi një ditë të mrekullueshme f-mbret, kurvë.”

Më vonë, Omarosa nominoi yllin e Love is Blind, Shake Chatterjee, Corinne dhe Jax për t’u dëbuar. Në një rrëfim, Omarosa shpjegoi: “Kam shumë përvojë në këtë hapësirë. Lojërat e mendjes janë thelbësore për të vendosur dominimin tuaj. Le të fillojnë lojërat.”

Dhe Corinne gjithashtu u ul në radarin e Jax sepse ajo u thoshte garuesve të tjerë që të mos i besonin atij. Kryesisht, ajo thjesht e mërziti atë. “Ajo vazhdoi gjatë gjithë kohës. Ajo tha: ‘Pse nuk më pëlqen mua Jax?’”, tha ai.

“Nuk kam parë kurrë [what she said about me] por edhe në festën e premierës, ajo tha: ‘A të dua mua? A me pelqen ti mua?’ Dhe unë them: ‘Nuk më pëlqeni, por nuk më pëlqeni. Nuk të njoh,” shpjegoi Jax.

Kjo do të jetë një udhëtim i lezetshëm me gunga.

House of Villains transmetohet në E! Të enjten në orën 22:00 ET.