Jax Taylor e quan Janet Caperna një "vrasës të heshtur"

Klea

Jax Taylor e quan Janet Caperna një “vrasës të heshtur”

Jax Taylor është i njohur për të qenë nxitës i tenxhere në shfaqjen e tij të mëparshme Vanderpump Rules. Megjithatë, ylli i realitetit ka marrë një rol ndryshe në episodin e radhës të serialit të tij të ri, Lugina.

Pasi i la anëtarët e kastit Michelle dhe Jesse Lally të përplaseshin Kristen Doute mbi gjoja se e quajti Michelle një “raciste dhe një republikane”, Jax u përpoq t'i kthente gjërat. “Ne të gjithë po sulmojmë një person këtu. Kjo nuk është e lezetshme për të bërë. Po, ndoshta ajo ka bërë diçka të gabuar”, u tha ai producentëve gjatë rrëfimit të tij. “Unë mendoj se ka një element të së vërtetës në atë që ata thonë të gjithë. Por Xhenet [Caperna] dhe unë jam shumë i ngjashëm. Asaj i pëlqen të lëshojë disa s-t dhe më pas do të ulet dhe do t'i shikojë ata ta rrëzojnë atë. Unë mendoj se Xhenet është një vrasës i heshtur.”

Xhenet shpjegon mishin e saj me Kristen Doute në The Valley

Pasi Michelle zbuloi se Kristen po përsëriste thashethemet e dëmshme për të, ajo foli me Janet se nga vinte.

“Jam ende i tronditur të jem i sinqertë me ju. Si krejtësisht e tronditur, “tha Michelle në një episod të mëparshëm. “Jam shumë e mërzitur sepse Xhenet nuk do ta thoshte këtë ose përndryshe nuk do të ishte shoqja ime. Unë jam ai që jam meksikan dhe pers i gjeneratës së parë. Jam shumë i tronditur dhe i hutuar nga e gjithë kjo gjë.”

Në telefon, Janet mohoi pretendimet e Kristen, duke e quajtur atë “buzëqeshje e plotë”.

“Për të hedhur një akuzë të madhe si kjo. Më duhet të bëj një bisedë me të sepse kjo më bën të zemërohem me të”, tha ajo. “Ajo fjalë dhe emri yt nuk kanë dalë kurrë nga goja ime në të njëjtën fjali. Kjo është një rënie e re, edhe për Kristen.”

Më vonë, Xhenet shpjegoi rrënjën e problemeve të saj me Kristen. Pasi u tha producentëve se asaj iu desh të vinte një “kufi” me të një vit më parë për shkak të marrëdhënies së saj me ish-in e saj, Janet zbuloi se alumit të VPR “nuk i pëlqente kjo”.

“Ndihet si çdo mundësi që ajo ka për të më hedhur nën autobus, ajo e bën atë,” tha Janet. “Të presësh derisa shoqja e saj e sëmurë shtatzënë të mos jetë pranë për të hedhur një akuzë të madhe si kjo. F-k ajo.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.