Jax Taylor dhe Paige Woolen: Gjithçka që dimë deri më tani

Klea

Jax Taylor dhe Paige Woolen: Gjithçka që dimë deri më tani

Është dalja e drekës e dëgjuar 'rreth Luginës. Modeli OnlyFans Paige Woolen kapur Jax Taylor në një limuzinë, përballë paparacëve. Që nga kjo drekë shumë publike, më shumë informacione vazhdojnë të dalin rreth dashurisë së re të supozuar të Jax-it.

Jax dhe gruaja e tij e larguar Brittany Cartwright njoftuan ndarjen e tyre pak para premierës së The Valley. Për shkak të kohës dhe mungesës së zhurmës fillestare për shfaqjen, shumë supozuan se ishte një marifet PR. Megjithatë, tani që The Valley është një hit- dhe që Sezoni 1 tregon të çarat në martesën e tyre – spekulimet ranë në fund.

Pas ndarjes nga Brittany, u përhapën thashethemet se Jax dhe publicisti i tij kishin një marrëdhënie jo tërësisht profesionale. Por duket se Paige ishte në skenë për një kohë të gjatë. Ja gjithçka që dimë aktualisht për 32-vjeçaren dhe statusin e marrëdhënies së saj me Jax-in apo mungesën e saj.

Megjithëse lidhja me Jax i jep asaj një nxitje të famës, Paige tashmë ka llogari të njohura në mediat sociale, duke përfshirë TikTok. Llogaria e saj personale në Instagram, @paigeuncaged, ka mbi 800 mijë ndjekës. Ajo ka një llogari të dytë, @dudesinthedm, të përkushtuar ndaj postimit të mesazheve të egra që ajo merr nga burrat, gjë që i jep asaj shumë vëmendje dhe mbulim në shtyp. Sidomos kur ajo ekspozon burrat mashtrues. Kjo është paksa ironike duke pasur parasysh historinë e tradhtisë së Jax-it.

Paige ka një sens të çuditshëm humori. Për shembull, duke njoftuar “Unë jam shtatzënë!” në festën e ditëlindjes së Jeremy Madix. Nuk jam i sigurt se kush e gjeti atë zbavitëse, por jam i sigurt se ishte… dikush.

Paige u shfaq në podkastin e Scheana Shay

Jax dhe ish-bashkëylli i tij Scheana Shay nuk janë në marrëdhëniet më të mira këto ditë. Scheana është pa mëdyshje Ekipi i Brittany. Por ata të dy kanë një lidhje me Paige.

Në vitin 2021, modelja u shfaq si e ftuar në podkastin e Scheana. Ajo diskutoi për llogarinë dm në rrjetet sociale dhe përgjigjet që mori nga burrat si rezultat. Ajo foli hapur edhe për operacionet e saj plastike.

Scheana nuk është i vetmi trim që interviston Paige, pasi ajo u shfaq edhe në shfaqjen e Jeff Lewis.

Ajo ka lidhje të listës A (gjoja)

Sipas Paige, Jax nuk është e famshmja e parë me të cilën është lidhur. Kur u shfaq në podcast The Sarah Fraser Show, Paige pretendoi se kishte një histori me Jeremy Renner dhe Ben Affleck. Ndoshta asaj i pëlqen vërtet filmi The Town? Ajo gjithashtu i tha Sarah Fraser-it dhe Scheana-s për bisedën me aktorin e turpëruar që atëherë Armie Hammer, me të cilin nuk u takua kurrë personalisht. Paige gjithashtu ka modeluar për kopertinën e Drake's Table for One.

Jax pretendoi shumë lidhje të listës A gjatë viteve, megjithëse shumë prej tyre janë diskutuar. Më e rëndësishmja, ai pretendoi se ishte lidhur me Lindsay Lohan, e cila mohoi ta kishte takuar ndonjëherë.

Jax takoi prindërit

Ekspertët e Reddit zbuluan se Jax dhe Paige kanë një histori përtej daljeve publike të drekës. Ose, më mirë, se Jax ka një histori me familjen Woolen në përgjithësi. Jax dhe Tom Schwartz shkuan për golf me prindërit e Paige. Nëna e saj postoi një histori në Instagram, të cilën më pas Jax e ripostoi.

Në podcastin e saj Scheananigans, Scheana pohoi se prindërit e Paige ishin ata që e prezantuan atë me Jax. “Me sa duket, babai i Paige fitoi një raund golfi në një ngjarje bamirësie për të luajtur një raund golfi me Jax,” tha Scheana, “Dhe atëherë ai ishte sikur, oh, ju duhet të takoni vajzën time.”

Jax mohon lidhjen me Paige

Pas shumë spekulimeve, Jax e mohoi plotësisht lidhjen me Paige – ose me dikë tjetër, në X, i njohur më parë si Twitter. Ai gjithashtu ngacmoi se historia ka më shumë. A mund të jetë e gjitha kjo mënyra e tij për të rritur zhurmën për finalen e sezonit të The Valley të javës së ardhshme?

Në podkastin e tij dhe të Brittany, When Reality Hits, Jax përsëriti se nuk po takohet me askënd. Megjithatë, ai tha gjithashtu se do të ishte në rregull nëse do të dilte me dikë, sepse ai dhe Brittany janë të ndarë dhe të lirë të takohen me njerëz të tjerë. Ai gjithashtu pretendoi se ata të dy janë në të njëjtën faqe për këtë. Sa për Paige, Jax tha, “ne jemi vetëm duke u varur tani”.

Sigurisht, Jax nuk ka historikun më të mirë kur bëhet fjalë për të thënë të vërtetën. Një nga katalizatorët për ndarjen e tij me Brittany ishte gënjeshtra e tij se ajo kishte një goditje në tru. Dhe pasi u njoftua për ndarjen e tyre, ai pretendoi se ata po i zgjidhnin gjërat, gjë që Brittany e mohoi. Ajo gjithashtu u përball me të sepse gënjeu për të në The Valley.

Bashkë yjet e Jax's The Valley janë po aq të hutuar sa ne të tjerët

Natyrisht, bashkëpunëtorët e Jax-it kishin shumë për të thënë për fotot e paparacëve të drekës së tij shumë publike me Paige. Jasmine Goode u pyet për këtë nga Us Weekly. Sa i përket reagimit të saj fillestar, Jasmine tha se nuk ishte e befasuar, pasi është një sjellje tipike e Jax-it. Ajo shtoi: “Nuk e di nëse e besoj”.

Jasmine shtoi se ishte e hutuar nga e gjithë kjo. Sidomos pasi ai pretendoi se po përpiqej të rikthehej së bashku me Brittany. Ajo gjithashtu pranoi se dukej se ishte mënyra e tij për t'u futur nën lëkurën e Brittany. “Unë mendoj se ai e sheh Brittany-n duke lulëzuar dhe të lumtur,” teorizoi Jasmine, “dhe ndoshta kjo po e fërkon atë në mënyrën e gabuar”.

Pavarësisht nga synimet e tij për veprimet e tij të fundit, me siguri do të marrim më shumë kontekst për ndarjen e Jax dhe Brittany në finalen e Sezonit 1 të The Valley. Dhe kjo situatë me Jax dhe Paige është edhe një arsye tjetër pse shikuesit shpresojnë që Lugina të ketë një ribashkim në fund të fundit.