Jax Taylor dhe Omarosa krijuan miqësi të habitshme pas Shtëpisë së Vizitorëve

Klea

Jax Taylor dhe Omarosa krijuan miqësi të habitshme pas Shtëpisë së Vizitorëve

Kush do t’i kishte menduar këta të dy Shtëpia e zuzarëve yjet do të krijonin një lidhje të ngushtë jashtë shtëpisë?

Që kur ishe zuzari i fundit që u largua nga emisioni më i ri i konkurrencës në reality TV, Omarosa foli me E! Lajmet për largimin e saj dhe se me kë mban ende nga shtëpia.

“Unë jam shumë i afërt me Bobby [Lytes]”, zbuloi Omarosa. “Anfisa [Arkhipchenko], kam folur më së shumti.” Por ishte pjesëtari i radhës i kastit që na befasoi. “Ju e dini se me kë kam zhvilluar një marrëdhënie shumë befasuese Jax [Taylor]. Ai është si vëllai im tani. Unë, Anfisa dhe Jax ishim si tre bizelet në një bisht.”

Edhe pse Jax ishte i pari i eliminuar nga House of Villains, kjo nuk e pengoi Omarosa të afrohej më shumë me ish-yllin e Vanderpump Rules. “Për fat të keq, koha e tij në shtëpi u shkurtua, por ne ende kujdesemi për të dhe përpiqemi ta ndalojmë të bëjë gjëra të çmendura,” tha ajo.

“Ai po bën shumë mirë. Unë jam shumë krenar për të. Gjithçka, nga restoranti i tij i ri deri te shfaqjet e tij të reja, ai po lulëzon. Ne e duam atë, e festojmë dhe jam shumë i lumtur që ai ishte shoku im i dhomës dhe pata një shans të njoh Jax-in e vërtetë.”

Omarosa ngacmon shpagimin e Shtëpisë së Vizitorëve

Omarosa nuk është fillestare kur bëhet fjalë për shfaqjet e konkurrencës në realitet. Ajo është një konkurrente OG, duke u shfaqur në ekskluzivitete ikonike si The Apprentice dhe Big Brother, kështu që ajo di një ose dy gjëra për të qenë në vendin e nxehtë. Edhe atëherë, kjo nuk e bëri më të lehtë humbjen e saj të fundit.

Gjatë konkursit Supervillain of the Week të episodit të fundit, Omarosa zgjodhi të ulej, duke pretenduar dhimbje në kyçin e dorës pas incidentit të saj “fizik” me Alumen e Bad Girls Club Tanisha Thomas. Rrjedhimisht, ajo nuk kishte fuqi dhe nuk arriti të puthte unazën e Johnny Bananas. Kështu, ish-punonjësja e Shtëpisë së Bardhë e gjeti veten në bllok pranë aleatit të saj, Johnny Fairplay. Por përbuzja e shtëpisë për Zonjën O është ajo që i dërgoi asaj paketimin.

Omarosa pranoi se humbja ishte “shkatërruese”, por nuk është fundi i historisë së saj. “Unë kërkoj hakmarrjen time,” ngacmoi ajo. “Personi që më nxjerr, unë i nxjerr jashtë. Le të jemi shumë të qartë: unë orkestrova rezultatin përfundimtar. Pra, jam shumë i emocionuar [it].”

Kapni finalen e House of Villains të enjten e ardhshme në E! në orën 22:00