Jax Taylor dhe Brittany Cartwright ribashkohen mes ndarjes

Klea

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright ribashkohen mes ndarjes

Ata po lënë mënjanë emocionet për detyrimet profesionale. Jax Taylor dhe Brittany Cartwright u panë së bashku në Lexington, Kentaki më 8 mars për një event të planifikuar më parë të fansave.

Ndërsa kjo ishte për shfaqjen spinoff të Vanderpump Rules, The Valley, Kristen Doute dhe Tom Schwartz ishin gjithashtu të pranishëm. Grupi prej katër vetash udhëtoi së bashku nga “Lax në Lex”.

Katërshja e dokumentoi ngjarjen në Instagram Stories. Vlen të përmendet se çifti aktualisht i ndarë ishin mjaft të rehatshëm për të qenë në afërsi, si dhe për të pozuar për foto së bashku. Por një histori specifike në Instagram zbuloi se marrëdhënia midis Jax dhe Brittany mund të jetë në kushte më të mira se sa supozohej.

Një foto nxiti shumë spekulime

The Valley del në ekranet më 19 mars, dhe si i tillë, Jax, Brittany, Kristen dhe Tom udhëtuan në Kentaki për një takim-dhe-përshëndetje me fansat.

Duke qenë se është shtëpia e familjes së Brittany, kishte spekulime nëse dikush nga kampi i saj do të tregonte mbështetje. Siç mësohet, në ngjarje ka ardhur nëna e saj, Sherri. Dhe bëri një foto të ngrohtë me dhëndrin e saj. Është e qartë se ka një nivel respekti dhe miqësie midis Jax-it dhe nënës së Brittany-t, pavarësisht statusit të tyre aktual të marrëdhënies.

“Vjehrra ime erdhi për të përshëndetur”, ka shkruar Jax në imazhin e tij në Instagram Story.

Schwartz e dokumentoi ngjarjen me një seri fotografish të postuara në Instagramin e tij më 10 mars. Përfshihej një selfie me James Van Der Beek dhe një foto në grup në të cilën Jax dhe Brittany dukeshin të mirë me qenë pranë njëri-tjetrit.

“Lexington! Dashuri,” shkroi ai një foto të të gjithë grupit.

“Faleminderit që na keni. Ngjarje solide dhe u takova me një nga aktorët e mi të preferuar, James Van Der Beek, “vazhdoi Schwartz.

Disa nga ndjekësit e Tomit e vunë në dyshim ndarjen e Jax dhe Brittany si false. Por të tjerë vunë në dukje një detyrim profesional për t’u shfaqur përkrah njëri-tjetrit si bashkë-yjet e The Valley.

The Valley shfaqet premierë të martën, më 19 mars në Bravo.