Jax Taylor

Klea

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright e konsiderojnë 'takimin me njerëz të tjerë' gjatë ndarjes

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright e konsiderojnë 'takimin me njerëz të tjerë' gjatë ndarjes

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright po eksplorojnë të gjitha rrugët për të shpëtuar martesën e tyre përpara se të marrin në konsideratë divorcin. Jax44 vjeç, kohët e fundit adresoi thashethemet rreth ndarjes së tyre dhe takimit të mundshëm në episodin e fundit të podcast-it të tyre.Kur godet realiteti.”

Jax Taylor

“Unë nuk jam – po e përsëris – nuk jam duke u takuar me askënd. Unë u pashë me dikë dhe ishte rreptësisht drekë. Natyrisht, Brittany dhe unë jam ndarë dhe kam qenë prej kohësh. Ajo që po kalojmë tani është e vështirë. Martesa nuk është e lehtë”, tha Taylor.

“Ne po përpiqemi të kuptojmë shumë gjëra të ndryshme: terapi, ndarje dhe ndoshta, ndoshta, takime me njerëz të tjerë.”

Brittany Cartwright

Jax theksuan përkushtimin e tyre për të provuar gjithçka përpara se të drejtohen në divorc. “Ne po përpiqemi të shterojmë gjithçka përpara se të shkojmë në rrugën e divorcit – nëse do të ishte kështu.”

Brittany Cartwright

Ai shpjegoi se një pjesë e strategjisë së tyre aktuale përfshin eksplorimin e marrëdhënieve me njerëzit e tjerë.

“Një pjesë e ndarjes së një kohe do të thotë të eksplorosh njerëz të tjerë. Të gjitha martesat janë të ndryshme, por kjo është ajo që është e mirë për martesën tonë. Kjo është diçka për të cilën folëm dhe jemi në të njëjtën faqe. Ne kemi disa rregulla me të, por kjo është ajo që ne po eksplorojmë.”

Jax Taylor

Taylor siguroi se edhe ai edhe Brittany35 vjeç, janë në linjë në qasjen e tyre dhe se djali i tyre, Cruz, i cili së fundmi mbushi tre vjeç, mbetet prioriteti i tyre kryesor. “Gjëja më e rëndësishme është Cruz,” Jax vuri në dukje, duke shtuar se Cartwright gjithashtu “po bën gjënë e saj”.

Brittany Cartwright

Të enjten, Rregullat e Vanderpompës alum mohoi thashethemet për modelin e takimit Paige Woolen pasi u pa me të në kafenenë Granville në Los Angeles. “Unë nuk jam në lidhje me askënd dhe uroj që të gjithë ta dinit historinë e plotë të kësaj situate. Nuk është ajo që mendoni ju”, Taylor shkroi në X. Kjo erdhi pasi ai u pa edhe me një grua të paidentifikuar në Tavernën Oaks në Sherman Oaks, Kaliforni, javën e kaluar.

Jax Taylor sqaroi qëndrimin e tij për takimet gjatë podcast-it. “Unë nuk jam duke u takuar me askënd dhe as nuk kam në plan të takohem me dikë. Nuk e di nëse jam gati të filloj sërish takimin. Unë nuk mendoj se jam. Ne thjesht po shoqërohemi tani me këdo.”

Jax Taylor

Çifti vazhdon të lundrojë në marrëdhënien e tyre komplekse, duke u fokusuar në të gjitha zgjidhjet e mundshme për të mbajtur familjen e tyre të paprekur.