Jason Kelce

Klea

Jason Kelce nuk ndihej rehat në suitën Super Bowl me Taylor Swift dhe Ice Spice

Jason Kelce nuk ndihej rehat në suitën Super Bowl me Taylor Swift dhe Ice Spice

Jason Kelce rrëfeu se u ndje i “mbytur” teksa shikonte Super Bowl 2024 së bashku me vëllain e tij Travis Kelce’s e dashura, Taylor Swift.

“Kishte shumë gjëra që po ndodhnin në suitë. Rezulton se të gjithë duan të takohen Taylor,” shpjegoi qendra e Philadelphia Eagles në episodin e së mërkurës në “New Heights”, podcast që ai ndan me vëllain e tij.

Jason zbuloi se përvoja çoi në “kuptimin e tij të parë të vërtetë” të asaj Swift “ka të merret me një [daily] bazë” si një superstar global.

“Kishte kaq shumë njerëz të mbushur me yje atje ku duket, mik, të gjithë duan të vijnë ta shohin atë, por suita është vetëm kaq e madhe,” tha ai.

Jason Kelce

Jason shtoi — “Ishte dërrmuese të isha i sinqertë me ty. Ishte shumë dërrmuese.”

Jason përshkroi duke ecur jashtë suitës për të folur me aktorin Keegan-Michael Key dhe gruan e tij, Elisa Pugliese.

Ai u tërbua – “Pjesëmarrja e të famshëmve në lojë ishte shumë joreale.”

Jason Kelce

Travis vuri në dukje se lokaliteti i Las Vegasit tërhoqi shumë profil të lartë të famshëm, duke përfshirë Kim Kardashian, Justin Bieber dhe Beyonce. Ai vazhdoi te lavdërojë aftësitë e të dashurës së tij të famshme në qendër të vëmendjes mbarëbotërore.

“Duhet ta duash, burrë. Taylor lulëzon në ato situata. Ajo ka qenë në to shumë herë në jetën e saj, kështu që,” tha fundi i ngushtë.

Jason Kelce

Jason dhe gruaja e tij, Kylie Kelcetë dy brohorisnin për Kansas City Chiefs ndërsa skuadra mposhti San Fransisco 49ers 25-22 në kohën shtesë, duke fituar një kampionat të dytë radhazi.

Kylie Së fundmi u tha ndjekësve të saj se ajo “refuzoi të shikonte lojën” në një moment, për shkak të nervozizmit supersticioz.

Jason Kelce

Ajo shkroi në historinë e saj të së martës në Instagram: “Në një moment të dielën besëtytnia ime filloi fort. Unë refuzova ta shikoja lojën, madje edhe përmes televizorit.”

Jason dhe Kylie ndoqi ndeshjen krahas Swift dhe disa nga miqtë e saj të famshëm, duke përfshirë Blake Lively, Lana Del Rey, Ice Spice dhe Miles dhe Keleigh Teller. Travis dhe e Jasonit Prindërit, Ed dhe Donna Kelce ishin gjithashtu të pranishëm e Swift-it prindërit, Scott dhe Andrea Swift.

Jason Kelce

Jason shpërtheu mbi këngëtaren e “Love Story” në fillim të këtij muaji në një intervistë në Pro Bowl.

Ai tha: “Kam pasur fatin të takohem Taylor tani. Ajo është [an] person i mrekullueshëm, me këmbë në tokë, i vërtetë, gjë që ka qenë fantastike për t’u parë, sa herë që shihni dikë të atij kalibri të yjeve, ende mbetet po aq i bazuar sa është.”

Jason e etiketoi marrëdhënien e vëllait të tij me yllin e popit “tema e NFL-së tani”, e cila parashikoi një numër rekord shikuesish që akordoheshin për të parë Super Bowl 2024.

Jason Kelce

Këngëtarja e “Anti-Hero” nxitoi në fushë dhe në krahët e yllit të NFL pasi Chiefs siguruan fitoren e së dielës, duke treguar Travis – “Ishte e pabesueshme. Një nga gjërat më të çmendura që kam përjetuar ndonjëherë.”

Travis e falënderoi atë për fluturimin nga Tokio, Japoni për ngjarjen e madhe. Të lovebirds vazhduan të festonin fitoren e Chiefs së bashku me të famshëm të ndryshëm në ahengje të tjera në Vegas.