Jasmine Pineda e të fejuarit 90 ditë u krijua për TV Reality

Klea

Jasmine Pineda e të fejuarit 90 ditë u krijua për TV Reality

Çifti kontrovers amerikano-panamaz Gino Palazzolo dhe Jasemine Pineda kanë bërë që shikuesit të bien nofullat që nga debutimi i tyre në I fejuari 90 ditor ekskluzivitet disa vite më parë. Mes zënkave të bërtitura, sekreteve dhe dramës me ish-et, këto të dyja janë floriri i realitetit televiziv.

Gino ka shtuar pjesën e tij të drejtë në dramë, mes dërgimit të nudove të Jasmine ish-të dashurës së tij dhe lënies së tij nga puna pa i thënë Jasmine, pak para se ajo të transferohej në SHBA. Megjithatë, janë sjellja dhe citimet e Jasmine që jo vetëm e bëjnë çiftin më të paharrueshëm. , por ka të ngjarë që producentët e TLC të falënderojnë drejtoreshën e tyre të casting-ut sa herë që ajo shfaqet në ekran. Lexoni më tej për të zbuluar pse mendojmë se Jasmine Pineda është perfekte për TV realitet.

Ajo është Reaktive (Me citate të shkëlqyera)

Në 90 Ditën e të fejuarit, Jasmine ka treguar se traumat e saj nga marrëdhëniet e kaluara i kanë dhënë asaj disa pasiguri, si dhe një kohë të vështirë për t’u besuar të tjerëve. Për shkak të kësaj, ndonjëherë ajo reagon në mënyrë shpërthyese ndaj gjërave që shikuesit mund t’i duken si budalla. Për shembull, ajo u grind me Xhinon për ngjyrat e bojës në shtëpinë e tij, pasi Gino jetonte në të njëjtën shtëpi me ish-gruan e tij dhe Jasmine nuk i pëlqente ideja të jetonte në një shtëpi me dekorime që ish zgjedhur.

Më vonë gjatë sezonit, Xhino i dërgoi fotot topless të Jasmine ish-bebes/ish-të dashurës së tij sheqer. Dhe kaq mjafton për ta bërë këdo pak reaktiv! Lufta që pasoi pas atij incidenti ishte lehtësisht një nga luftimet më të mira të shfaqura ndonjëherë në TV realitet. Askush nuk e ktheu tavolinën, por Jasmine u hodh përtej shtratit për të hequr kapelen e besueshme të Xhinos nga koka e tij, përpara se të mbante fjalimin që e bëri TikTok-un e saj të famshëm.

Në fjalim, Jasmine tha se do të linte Xhino dhe do të gjente “Babanë e sheqerit të baballarëve të sheqerit” dhe jo “një plak i çmendur, i vetëm dhe i dëshpëruar nga Michigan, më jep një pushim”. I ftohtë akull! Siç e dimë të gjithë, një nga gjërat që duam më shumë në TV realitet janë momentet e citueshme, dhe Jasmine padyshim që ofron në këtë drejtim.

Ajo nuk është e huaj për operacionet (dhe sekretet)

Foto: TLC/YouTube

A është vërtet realitet TV nëse çifti nuk i mbajnë sekrete njëri-tjetrit? Sidomos kur sekretet përfshijnë një ose dy ish? Gino dhe Jasmine padyshim që të dy kanë mbajtur shumë sekrete nga njëri-tjetri që nga debutimi i tyre në 90 Day Fiancé. Përsëri, dërgimi i nudove te një ish-bebush sheqeri? Çfarë lloj katrahure është kjo?

Megjithatë, të gjithë fansat e televizionit realitet e dinë se operacionet plastike janë po aq të rëndësishme për komplotin sa sekretet për ish-et, dhe Jasmine i ka të treja. Në sezonin 10 të 90 Day Fiancé, Jasmine zbuloi para kamerave se ajo mori implante të prapanicës 10,000 dollarë pa i thënë Xhinos. Për më tepër, disa nga paratë për operacionin erdhën nga ish-i i saj, Dani. Por Xhino ishte tashmë i kujdesshëm ndaj Danit. Xhino mësoi më parë se apartamenti i Jasmine (që ai kishte paguar) ishte në të njëjtën ndërtesë ku jetonte Dane.

Megjithatë, implantet e të pasmeve prej 10,000 dollarësh nuk janë operacioni i parë i Jasmine. Ajo gjithashtu u tha shikuesve se kur Gino nuk donte të bëhej intime me të (për të cilën ai pretendonte se ishte për shkak të të gjitha zënkave të tyre), ajo bëri një operacion në “pupunana” e saj, siç e quan ajo, dhe nuk i la shumë detaje. imagjinatën. Që na sjell në…

Jasmine nuk ka turp të ndajë jetën e saj personale

Reality TV në përgjithësi i pëlqen t’u japë fansave një vështrim të thellë në jetën e anëtarëve të kastit të tij—ndonjëherë shumë të thellë. TLC posaçërisht vazhdimisht trondit shikuesit e tij me skena të rrezikshme dhe detaje të çuditshme rreth jetës seksuale të yjeve të saj dhe gjëra të tjera që shumica e njerëzve do t’i shpërndanin në TV kombëtar.

Pavarësisht nëse është i shkruar apo jo, Jasmine duhet të jetë një nga anëtarët më të ardhshëm të kastit të të fejuarit 90 Day për sa i përket ofrimit të detajeve të thella në lidhje me operacionet e saj dhe jetën seksuale. Jo vetëm që kameramani ishte në dhomë me Jasmine kur ajo bëri operacionin e saj “pupunana”, por ajo gjithashtu u tha shikuesve se ajo urinoi në gjoksin e Xhinos kur ata po bëheshin intime.

Fansat gjithashtu morën një vend në rreshtin e parë për atë që pasoi kur Jasmine bleu veten dhe Gino një veshje mjeku dhe infermiere për të luajtur role. Detajet tronditëse dhe pamjet padyshim që i bëjnë shikuesit e realitetit të kthehen, dhe Jasmine duket se nuk ka turp t’i ndajë ato!