90 Day Fiancé

Klea

Jasmine & Gino BACK on ’90 Day Fiance’ Season 10: SCOOP on the Cast & Premiere Date REVEALED

Jasmine & Gino BACK on ’90 Day Fiance’ Season 10: SCOOP on the Cast & Premiere Date REVEALED

Xhino dhe Jasemine Marrëdhënia me rul coaster arrin në Shtetet e Bashkuara në sezonin 10 të I fejuari 90 ditor.

I fejuari 90 ditor

Tifozët mund të presin të shohin Jasemini36 vjeç, duke lëvizur nga Panama në Michigan për të qenë me të Xhino, 52 vjeç, pasi më në fund mori një vizë amerikane. Romanca dashuri/urrejtje e çiftit është shfaqur në dy sezone të “I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër,” dhe pas zënkave të shumta, Jasemini ia shtroi pyetjen Xhino pas ndërprerjes së fejesës. Xhino dhe Jasemini kanë luftuar për jetën e tyre të dobët seksuale dhe besnikërinë familjare, por çifti është i përkushtuar për ta bërë atë të funksionojë në Amerikë.

I fejuari 90 ditor

Xhino dhe Jasemini do të bashkohet me gjashtë çifte të reja që kërkojnë të ardhmen e tyre të lumtur.

Sofia23, dhe Robert32 vjeç, u takuan në internet dhe u angazhuan me njëri-tjetrin pasi u takuan personalisht. Sofia do të zhvendoset nga Britania e Madhe në Los Anxhelos me një vizion të një jete në Hollywood joshës.

I fejuari 90 ditor

Ajo më vonë e zbulon atë e Robertit sfondi është më i përulur se sa i shkëlqyeshëm dhe se ëndrra e saj e Hollivudit mund të mos realizohet kurrë.

I fejuari 90 ditor

Ashley, 31, dhe Manuel, 34, njihen prej më shumë se dhjetë vitesh. Ata u takuan në një festë të Vitit të Ri në Ekuador në vitin 2010 dhe më vonë ringjallën marrëdhënien e tyre pasi ndoqën rrugët e tyre të ndara. Manuel zhvendoset në Amerikë për të ndërtuar një jetë me të Ashleypor çifti më vonë pyet veten nëse vitet e tyre të ndara do t’i japin fund fillimit të tyre të ri.

I fejuari 90 ditor

Nick30 dhe Devin28 vjeç, u lidh në Tinder dhe ra në dashuri. Nick aplikoi për një vizë K-1 për t’u transferuar nga Australia në Shtetet e Bashkuara për t’u martuar Devin pas vetëm tre javësh së bashku. Çifti përleshet e Devinit Familje “me opinion”, të cilët përfundimisht mund të prishin dasmën e tyre.

I fejuari 90 ditor

Justin36, dhe Nikki, 47-vjeçari, u njoh përmes një faqeje takimesh në Moldavi 17 vjet më parë, por u ndanë kur Justin vendosi që nuk mund të pranonte e Nikit identiteti transgjinor.

I fejuari 90 ditor

Justin dëshiron t’i japë një tjetër mundësi marrëdhënies së tyre pasi është rritur në të kuptuarit e tij për identitetin e partnerit të tij. Ai planifikon të shkojë në Amerikë për të filluar nga e para Nikki, por çifti lufton për të lënë historinë e tyre të vështirë në të kaluarën.

I fejuari 90 ditor

Anali, 26, dhe Klejton, 29, u takuan në një aplikacion gjuhësor dhe shpejt krijuan një lidhje të ngushtë.

I fejuari 90 ditor

Anali lëviz nga Peruja në Kentaki për të qenë me të Klejton por detyrohet të ndajë hapësirën e jetesës me nënën e tij.

I fejuari 90 ditor

Ajo habitet kur e mëson këtë Klejton nuk ka plan të largohet, gjë që largohet Anali duke luftuar për t’u marrë vesh me vjehrrën e saj të ardhshme.

I fejuari 90 ditor

Citra, 26, po udhëton nga Indonezia në Amerikë për të qenë me të Sam, 30, kundër dëshirës së babait të saj. Dyshja kanë vetëm dy javë për të fituar Citra-s babi, i cili do të mësojë Semit “E kaluara e hidhur.”

I fejuari 90 ditor

Shtypni play më poshtë për të parë një pamje paraprake të sezonit të ardhshëm.

I fejuari 90 ditor Sezoni i 10 jep premierë më 8 tetor në orën 20:00 ET në TLC.