Janelle Pierzina pret 'Cheap Shots' nga Bravo Cast

Klea

Janelle Pierzina pret ‘Cheap Shots’ nga Bravo Cast

Edhe pse Janelle Pierzina është përjashtuar nga sezoni 2 i Tradhtarëtdrama mes saj dhe disa prej aktorëve të saj vazhdon.

Grindja e saj më e madhe këtë sezon ka qenë me yllin e Real Housewives të Miami, Larsa Pippen pas një tryeze të rrumbullakët në Episodin 4. Pasi Janelle synoi Larsën për sjelljen e saj “të çuditshme”, duke e dërguar përfundimisht në shtëpi, Larsa përplasi lojtarin e 4x Big Brother në një intervistë. duke thënë se Janelle ishte “e mërzitur” ajo po merrte më shumë kohë me kamera se ajo.

Tani, ata të dy janë larguar nga kështjella e Tradhtarëve dhe episodi i fundit tregoi përpjekjen e Dan Gheesling për të hedhur tradhëtarin tjetër, Phaedra Parks, nën autobus për pjesën tjetër të kastit. Në intervistën e saj pas vdekjes dhe a postim në X, i njohur më parë si Twitter, Phae e quajti atë “Dirty Dan” dhe më vonë tha se ai mund “të shkonte në ferr”. Shumë vëzhgues mendojnë se ajo po bën një lëvizje loje tepër personalishtndërsa të tjerët thonë ndjenjat e saj janë të justifikuara. Pra, si ndihet Janelle për dramën pas shfaqjes? Lexoni për të zbuluar!

Janelle thotë se disa yje (nga Bravo) po i marrin gjërat “aq personalisht”

Janelle pati një bisedë me Dan në podcast-in e tij. Dy legjendat e Big Brother folën për habinë e tyre në lidhje me disa nga reagimet e aktorit të tyre ndaj lojës. “Jam zhgënjyer nga disa nga anëtarët e kastit që i marrin gjërat kaq personalisht,” tha Janelle.

“Bllokimi i njerëzve këtë dhe atë. Është thjesht një turp. E dini, ne jemi të gjithë nga i njëjti sezon. Nuk e kuptoj pse të gjithë nuk mund të jemi një familje. Kështu jam unë me Big Brother. Unë flas me të gjithë nga sezonet e mëparshme; Unë kurrë nuk mbaj gjak të keq. Por ka njerëz që po i marrin gjërat kaq personalisht.”

Ribashkimi i ardhshëm i Traitors do të filmohet në Nju Jork në javët e ardhshme, dhe e pyetur nëse ajo priste ndonjë gjë specifike, Janelle tha se pret të marrë pak nxehtësi nga klika Bravo.

“Unë pres disa të shtëna të lira nga njerëzit Bravo, me siguri,” tha ajo. “Por, e dini, pres disa ndjenja të lënduara [and] njerëzit të jenë absolutisht të inatosur sepse po i marrin gjërat aq personalisht saqë nuk po llogaritin vërtet se kjo është një lojë.”

“Njerëzit që të kanë bërë këtë ose të kanë luajtur … është një lojë, zemër. Kjo është gjithçka për ne. Nuk na intereson. Më fal.”

Tradhtarët vazhdojnë të enjten, me episodet e reja që transmetohen në Peacock nga 9/8c.