Kody Brown

Klea

Janelle Brown shpjegon pse e kaloi ditëlindjen me Kody, pavarësisht nga derdhja e tyre

Janelle Brown shpjegon pse e kaloi ditëlindjen me Kody, pavarësisht nga derdhja e tyre

Janelle Brown përgatitet të kalojë ditëlindjen me burrin e saj shpirtëror të larguar, Kody Brownnë episodin e së dielës së Gratë Motra.

Kody Brown

54-vjeçarja shpjegon pse zgjodhi ta kalonte ditën e saj të veçantë me të Kodi mes ndarjes së çiftit, në një pamje paraprake të episodit të së dielës mbrëma.

“E dini, më parë Kodi dhe unë bëra luftën tonë të madhe, kishim arritur një pikë ku nuk ishim të lidhur dhe isha shumë i frustruar me të që ai nuk po bënte përpjekje për të parë [daughter] Savanah”, thotë ajo. “Por, në një nivel shumë sipërfaqësor, Kodi dhe unë mund të shkoj dhe të rri dhe ne mund të kalojmë mirë nëse i ndaj dhe i lë mënjanë të gjitha gjërat e tjera. Pra, kur ai i thirri ata si, ‘Po, hej, është më mirë sesa të rrish në shtëpi dhe të shikosh TV’”.

Janelle Brown

e Kodit ish gruaja e tretë, Christine Brownndan habinë e saj e Janelës vendimin për të festuar ditëlindjen me Kodi, duke komentuar — “Mendoj se janë një vend interesant. Një vend vërtet interesant në marrëdhënie.”

“Ajo gjithashtu e do atë, ende dëshiron të jetë me të me sa di unë. E di që gjërat janë të vështira”, Christine Brown shton. “Nuk e di nëse e Kodit i zgjidhi gjërat me fëmijët e saj dhe mendoj se shumica e fëmijëve tanë janë mjaft të frustruar me të për momentin.”

Christine Brown

Janelle zbulon dyshimet e saj për ta bërë atë të funksionojë Kodiduke u treguar kamerave – “Në këtë pikë, me të vërtetë nuk e parashikoj Kodi dhe unë e zgjidh marrëdhënien tonë. Më duhet të jem gjithmonë e hapur ndaj mundësisë që do të na godasë disi rrufeja dhe se gjithçka do të jetë e lumtur përgjithmonë”, ndan ajo. “Por unë jam gjithashtu një realist dhe e di që nuk duket mirë.”

Kristina reflekton në një bisedë me të cilën ajo ndau e Janelës vajza, Maddie Brown Brush, duke përsëritur se do të mbështesë shoqen e saj pavarësisht se çfarë vendos ajo.

“I thashë Maddie-t, unë them: ‘Shiko, nëna jote duhet të jetë e lumtur. Gjithçka që mund ta bëjë nënën tuaj të lumtur, kjo është ajo që unë do t’ju mbështes që po bëni, “shpjegon ajo. “Nëse ajo dëshiron të qëndrojë, unë do ta mbështes plotësisht qëndrimin e saj në Flagstaff. Unë do ta mbështes që ajo të qëndrojë me Kodi, çfarëdo që ajo të dojë të bëjë unë do ta mbështes. Nuk ka problem.”

Janelle Brown

Janelle pranon se një ndërveprim i kohëve të fundit me Kodi çoi në “luftën më të keqe” të çiftit ndonjëherë, por mbetet pozitiv në lidhje me vendimin e tyre për të kaluar ditëlindjen e saj së bashku.

“Unë nuk dua asnjë grindje,” thotë ajo. “Unë thjesht dua të jem i lehtë dhe të argëtohem dhe të festoj ditën.”

Janelle Brown

Janelle rrëfeu se po luftonte me idenë për ta bërë të përhershme ndarjen gjatë një bisede me të Christine, paraqitur në episodin e javës së kaluar.

Janelle Brown

Kristina shprehu dyshimin se Janelle ishte me të vërtetë gati të linte marrëdhënien përgjithmonë.

“Unë nuk mendoj se ajo ka mbaruar ende,” Kristina tha. “Ajo ka ende dashuri për të. Dhe ajo sapo është ndarë, shumë e ndarë.”

Christine Brown

Janelle i tha kamerave – “Unë mendoj Kristina është ndjerë sikur po merrja fundin e parë të kësaj marrëveshjeje për një kohë të gjatë. Dhe ajo ndërmori veprime dhe tani ajo ndjen se ndoshta unë meritoj diçka më të mirë.”

Janelle Brown

Janelle më vonë vuri në dukje – “Ai dëshiron një grua që është e gjitha partnere me të dhe jo e pavarur dhe, dhe unë jam i tillë nuk do të jem kurrë unë. Ai me të vërtetë po mbron patriarkalitetin dhe unë nuk jam ai person.”

Gratë Motra transmetohet të dielave në orën 22:00 ET në TLC.