Janelle Brown

Klea

Janelle Brown ende qëndron në staf, pavarësisht ndarjes nga Kody … Fansat e akuzojnë atë për falsifikim të ndarjes!

Janelle Brown ende qëndron në staf, pavarësisht ndarjes nga Kody … Fansat e akuzojnë atë për falsifikim të ndarjes!

Janelle Brown ka konfirmuar se ajo ende banon në Flagstaff, Arizona muaj pas ndarjes nga bashkëshorti i saj shpirtëror, Kody Brown.

Gratë Motra Ylli shprehu shqetësim serioz për gjendjen e saj financiare pasi seriali TLC transmetoi një zënkë që çoi në ndarjen e çiftit.

Janelle Brown

54-vjeçarja shpjegoi situatën e saj aktuale të jetesës në një përgjigje ndaj një fansi kureshtar në Instagram.

Të hënën, Janelle ka postuar një video ku shihet duke shijuar një filxhan kafe ndërsa shikonte në distancë. Ajo dha një përditësim për motin përpara se të duartrokiste me një ndjekës kurioz.

Gratë Motra

Janelle shkroi mbi klipin – “Është një pasdite e ftohtë me erë me shi në Flagstaff. Vendosa të marr disa minuta për t’u dekompresuar pas një fundjave argëtuese dhe ta lë qetësinë të më ushqejë shpirtin.”

Ajo vazhdoi – “Në një libër që po lexoj tani personazhet janë në New England dhe gjithmonë kanë lattes me shurup panje, kështu që unë bëra versionin tim.”

Gratë Motra

Ajo e mbylli videon e saj me një buzëqeshje, duke vënë në dukje mbishkrimin – “Po lexoj ‘Happy Place’ nga Emily Henry dhe në kapitujt që lexova mbrëmë ata vazhduan të flisnin për lattes me shurup panje – kështu që bëra një për të pirë këtë pasdite. . Por unë e bëra timen me aromë panje dhe pak shurup të thjeshtë të Jordanit pa sheqer. Duke marrë një minutë herët pasdite për t’u ulur i qetë me të vërtetë ndihmon në funksionimin e pjesës krijuese të trurit tim dhe unë përgatitem për të bërë më shumë punë pjesën tjetër të ditës.

Fansat filluan menjëherë e Janelës vendndodhjen dhe shumë donin të dinin pse ajo mbeti duke jetuar në të njëjtin qytet me ish-in dhe gruan e tij të vetme të mbetur, Robyn Brown.

Gratë Motra

Një fans e pyeti – “Ju ende jetoni afër Kodi??” e cila ftoi shumë “pëlqime” dhe përgjigje të ngjashme.

Janelle goditi thellë në fillin e përgjigjeve, duke informuar fansat – “Unë jetoj pranë 3 fëmijëve të mi më të vegjël që janë ende në Flagstaff. Jo të gjithë duan të lënë fëmijët dhe vendlindjen e tyre.”

Përgjigja e saj mori rreth 800 pëlqime, pasi shumë fansa u tronditën nga kjo Janelle nuk ishte zhvendosur në muajt që nga ndarja e saj në dhjetor 2022 Kodi.

Gratë Motra

Janelle ende zotëron pjesën e saj të tokës së blerë nga klani poligam pak pasi u zhvendos nga Las Vegas në Flagstaff, sipas një raporti të shtatorit nga US Sun.

Sezoni aktual i transmetimit të “Gratë motra” ka dokumentuar zbërthimin e Kodi dhe e Janelës martesë shpirtërore. e Kodit gruaja e tretë, Christine, njoftoi se ajo kishte lënë martesën shumës në nëntor 2021.

Janelle Brown

Janelle shpjegoi pas përleshjes shpërthyese të çiftit — “Nuk kam asgjë financiarisht. Unë jam i lidhur në këtë pronë. Gjithçka, aq sa shkon pasuria ime. Çdo lloj kursimi, para dhe gjithçka është e lidhur në këtë pronë.”

Ajo shtoi: “Unë jam një grua e zgjuar dhe e kam bërë këtë gjë shumë budallaqe. Unë i besoja kësaj strukture familjare, por tani kam ngecur vërtet. Unë jam 50 vjeç dhe nuk kam asgjë.”

Janelle Brown

Janelle dhe Kodi ende zotëron parcelën e saj të tokës në Coyote Pass, pasi ajo ende nuk i ka shitur pronën ish-it të saj. Kodi dhe bashkëshortet e tij të atëhershme blenë katër parcelat e tokës në 2018 për 820 mijë dollarë. Kodi dhe e Janelës Parcela prej 170 mijë dollarësh u pagua më 2 qershor 2023, siç ishte një ngastër e dytë të Robinit emri.

Fansat reaguan me shpejtësi, duke spekuluar se Janelle mund të shtiret se është ndarë nga Kodi. Një person shkroi, “Duket diçka në lidhje me ndarjen e Janelle me Kody. Ndihet paksa shumë i përshtatshëm për historinë, nuk mendoni? 🤔”

Janelle Brown

Një person tjetër tha: “Dua ta besoj, por është një pjesë e imja që mendon se Janelle mund të mashtrojë këtë ndarje me Kody. Thjesht nuk ndihet i vërtetë.”

Dikush tjetër spekuloi, “Kam një ndjenjë të fortë se e gjithë kjo është një akt. Ndarja më duket shumë e papritur dhe pak e shkruar për mua.”

Gratë Motra

Një fans vuri në dukje, “Kjo nuk shtohet! Ndarja duket shumë dramatike dhe paksa e detyruar. Pyes veten nëse ata po e bëjnë këtë vetëm për vlerësimet.”