James Kennedy zbulon se si kanë ndryshuar fansat

Klea

James Kennedy zbulon se si kanë ndryshuar fansat

Scandoval pati efektin e çuditshëm duke e shtyrë të gjithë kastin drejt yjeve më të larta. Sigurisht, afera ishte mes Tom Sandoval dhe Rachel Leviss, me Ariana Madix që ishte partia e çuditshme, por i gjithë kasti përfitoi nga ekspozimi.

James Kennedypër një, e tejkaloi të gjithë konkurrencën duke e quajtur yllin e tij një “krimb me mustaqe” dhe “kokë po-po” gjatë Rregullat e Vanderpompës Ribashkimi i sezonit 10. Ishte një ngjarje e mbushur me emocione dhe DJ-i i famshëm ishte thjesht vetvetja. Për kënaqësinë e madhe të shikuesve.

Si i tillë, ai ka shijuar nivele të reja ekspozimi dhe fansash. Dhe kjo përkthehet në fitime fitimprurëse dhe marrëveshje të reja biznesi.

James e quan energjinë e re të tifozëve “qesharake dhe të mrekullueshme”

Lojtari britanik tregoi ekskluzivisht për DailyMail.com për ndryshimet që ka përjetuar vitin e fundit, duke përfshirë fansat e tepruar të zellshëm.

“Tifozët kanë qenë të çmendur”, zbuloi James. “Duke ecur në rrugë do të shihni djem tani [fist pumping], “Oi, oi, oi! James!” Nuk e mora kurrë këtë tre vjet më parë nga fansat e Vanderpump Rules, e dini?

“Pra, po, është me të vërtetë qesharake dhe e mrekullueshme të shihet. Disa njerëz nuk mund të ndihmojnë as veten”, shtoi Bravolebrity. “Ata duhet të vrapojnë dhe të më tregojnë historinë e tyre të jetës dhe se si u futën [Pump Rules]. Thjesht mendoj se është shumë qesharake.”

Baza e fansave dëshiron të shohë James të performojë. Dhe ky interes e ka bërë atë një rezidencë në Las Vegas në klubin e natës LIV. DJ-të e tij famëkeq “Shihemi të Martën e ardhshme” u shfaqën për vite në VPR. Por tani, restoranti SUR i Lisa Vanderpump në Hollywood-in Perëndimor është i sulmuar nga fansat që shpresojnë të festojnë me muzikën e DJ-së së famshme.

“Shihemi të martën tjetër në SUR nuk ishte kurrë më e ngarkuar,” zbuloi James. “Dua të them, rreshtat jashtë derës nga rreth gjysmë milje. Ishte gjithmonë në kapacitet. Njerëzit që vinin duke bërtitur, ishte shumë argëtuese.”

Tani është në rregull një turne për James, me plane më emocionuese që do të vijnë. Ai shpjegoi, “Unë kam qenë gjithashtu duke bërë DJ në ditët e mia të pushimit, kështu që turmat kanë qenë të pabesueshme në të gjithë Amerikën, Kanadanë. Unë do të bëj turne në Meksikë muajin tjetër, kështu që jam shumë i emocionuar.”

Ndoshta disa nga përpjekjet e reja të James do të shfaqen në episodet e ardhshme.

Kapni rregullat e Vanderpump, të martën në 8/7c në Bravo.