James Kennedy u kap në video në një konfrontim agresiv

Klea

James Kennedy u kap në video në një konfrontim agresiv

James Kennedy ka qenë në një situatë të keqe gjatë muajve të fundit, duke ngritur akuza për abuzim nga njerëz si Rachel Leviss. Në padinë e kohëve të fundit të Rachel kundër ish-bashkëaktorëve të saj në Vanderpump Rules, ajo përmendi raste kur James do t’i hidhte në erë.

Për më tepër, ekipi i Rachel akuzoi prodhimin se dinte për çështjet e supozuara të James dhe nuk bëri asgjë për t’i ndaluar ato. Kuptohet, këto janë thjesht akuza. Në anën e James, ai ka të dashurën e tij, Ally Lewber, e cila i siguroi fansat në shumë raste se James nuk e kishte keqtrajtuar kurrë.

Megjithatë, kjo nuk i ndaloi thashethemet që të përhapeshin, me Scheana Shay madje duke nxjerrë në sipërfaqe një pretendim nga Teddi Mellencamp. Aleja e mohoi menjëherë. Pavarësisht se çfarë është e vërtetë, një video e sapo shfaqur nuk e ndihmon rastin e James.

Shikoni: James u përcoll nga vendi i tij nga kërcyesit

Më 19 mars, RadarOnline publikoi pamjet e James që datojnë në korrik 2022. Pamjet konfirmuan thashethemet se James ishte dëbuar nga vendi ku ai kishte performuar atë mbrëmje korriku pas një incidenti të përshkallëzuar. Klipi u hap me James duke debatuar me një burrë që dukej të ishte një gënjeshtar.

Ai u largua vetëm për të ecur përsëri te gënjeshtari, më pas e përsëriti këtë kurs veprimi edhe një herë. Pamjet më pas u përcollën duke u shoqëruar nga James nga një grup mashtruesish. Në atë moment, James filloi të bërtiste dhe të debatonte me një burrë tjetër me këmishë të zezë, si dhe me Ally. Audioja ishte e vështirë për t’u dalluar, por dukej sikur James e quajti Brock Davies “një pjesë e sh*t”.

Në atë moment, Scheana dhe Rachel u afruan. Grupi foli për një moment përpara se Xhejms të ngrinte dorën në ajër dhe të kërkonte: “Të lutem më lër të flas!” James përfundimisht u largua me Ally, duke i thirrur përsëri stafit: “Hej, ju djema keni një natë të mrekullueshme, faleminderit!” Çfarëdo që u rrëzua, pamjet nuk janë një pamje e mrekullueshme për James.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.