James Kennedy riemëron qenin pas ribashkimit

Klea

James Kennedy riemëron qenin pas ribashkimit

Ylli i Vanderpump Rules James Kennedy më në fund u ribashkua me qenushin e tij, Graham Cracker, gjatë udhëtimit të aktorëve të sezonit 11 në Liqenin Tahoe. Graham u adoptua nga James dhe dashuria e tij e atëhershme, Rachel “Raquel” Leviss. Kur çifti u nda, Rachel mbajti Graham.

Ndërsa Rachel ishte në një institucion trajtimi të shëndetit mendor, prindërit e saj po kujdeseshin për Grahamin. Sipas Laura Leviss, nënës së Rachel, Graham zhvilloi disa çështje të sjelljes, të tilla si kafshimi. “Ndërsa kujdesej për të, ai më kafshoi deri në kockë, duke shkaktuar dëme të rënda,” tha Laura. “Pasi diskutuam me Rachel, ne morëm vendimin e vështirë për ta çuar Grahamin më 20 maj në Kaliforni Doodle Rescue, në mënyrë që ai të mos ishte vetëm dhe e dërguam atë drejtpërdrejt në shtëpinë e trajnerit me një lamtumirë të përlotur.”

Nëna e Rachel pohoi se Graham ka kafshuar edhe trajnerët. Organizata e qenve të Lisa Vanderpump, Vanderpump Dogs, mori kujdestarinë e Graham në korrik. Ata siguruan shpëtimin se ai do të rehabilitohej dhe birësohej ose do të jetonte pjesën tjetër të jetës së tij në Villa Rosa. James ndau një postim të ëmbël në Instagram ku tregon Graham në Liqenin Tahoe. “Shiko kush u kthye në shtëpi, në jetën time, unë do të kujdesem për ty përgjithmonë dhe të dua,” postoi ylli i Pump Rules.

Çfarë ka një emër?

Tani që Graham është kthyer në krahët e dashur të James, ai po bën një ndryshim të madh. Page Six raportoi se James njoftoi në një Instagram Story se Graham ka një emër të ri.

Ai postoi një foto të qenushit me mbishkrimin, “Hippie! Ne kemi vendosur ta riemërojmë këtë bukuroshe të vogël “hipi” ky është një nderim për kumbarin tim të ndjerë, emrin e qenit të George Michael … qeni i vetëm që pashë nëpër shtëpi duke u rritur.” Ai vazhdoi: “Megjithëse Xhorxhi dhe Hipi tani janë në parajsë bashkë, e di që ata po më vëzhgojnë tani, një baba krenar për qeni!”

Është ende pak konfuze pse Laura nuk iu drejtua kurrë James për çështjet e qenit të tij. Nuk është sekret që ata nuk e pëlqejnë James. Por kjo ndoshta do të kishte qenë në interesin më të mirë të Hippie-t.

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR EMRIN E RI të Grahamit? A JENI I GËZUAR QË Xhejms po i jep një shtëpi të përhershme?