James Kennedy nuk i jep fund miqësisë me Tom Sandoval

Klea

James Kennedy nuk i jep fund miqësisë me Tom Sandoval

Duket sikur Sezoni 11 i Vanderpump Rules mund të jetë paksa i ndryshëm nga sa prisnin fansat. Pasi shpërtheu Scandoval, tensioni ishte i lartë në ribashkimin e sezonit 10. Tom Sandoval dhe partnerja e tij e lidhjes, Rachel Leviss, u përplasën. Dhe miku i Sandovalit, Tom Schwartz, u kap edhe për mosveprimin e tij. Dhe djali i ri i supozuar numër një në grup, James Kennedyu tërbua.

Fakti që Xhejms dikur ishte fejuar me Rakelën, ndoshta e ndezi tërbimin e tij. Xhejms i la fyerjet e liga të fluturonin në ribashkim, si të quante Sandoval një “kokë pou-poo” dhe “një krimb me mustaqe”. Dhe ndërsa Rachel vendosi të mos kthehej në Pump Rules, ajo ndan anën e saj të ngjarjeve në podcast-in e saj të ri, Rachel Goes Rogue. Atje, ajo hodhi disa bomba, duke përfshirë se Schwartz dinte për këtë çështje gjatë gjithë kohës. Megjithatë ai vendosi të mos informojë Ariana Madix.

Sandoval u kthye në filmin e sezonit 11 dhe fansat ishin skeptikë kur panë James duke u shoqëruar me të. Shume shpejt? Me gjithë drejtësinë, përveç Schwartz-it, dikush duhej të gjuante me Sandoval. Tani duket sikur James është i gatshëm të riparojë miqësinë e tij me Toms.

A është koha që James të falë Sandoval dhe Schwartz?

Në festën premierë të sezonit 11 të VPR, James tha për PEOPLE se ai po “punon” për të ndrequr marrëdhëniet e tij me dyshen. “Do të ishte e keqe, sikur, nuk e di, ta hidhte atë deri në fund për një gabim pa kuptim,” tha James. Por miqësia e tyre e ardhshme bazohet në “mënyrën se si ata veprojnë”. Epo, le ta fshijmë këtë mision tani.

DJ vazhdoi: “Është padyshim një punë në progres. Gjithmonë është. Dua të them, një minutë ne jemi lart, si minutën tjetër do të jemi poshtë, do të shohim se si do të shkojë ky sezon.”

Ndërkohë, James ka sulmuesin e tij, Ally Lewber. Dhe tani ai ka kujdestarinë e qenit që dikur ndante me Rachel. Ai e ndryshoi emrin e qenit nga Graham në Hippie. Shpresojmë që Hipi të jetë i lumtur dhe të jetojë jetën e tij më të mirë.

Catch the Season 11 Vanderpump Rules premierë të martën, 30 janar në orën 20:00 ET në Bravo.