James Kennedy kërkon falje për mosrespektimin e Jo Wenberg Merch

Klea

James Kennedy kërkon falje për mosrespektimin e Jo Wenberg Merch

Shumë anëtarë të kastit të Vanderpump Rules shpërndanë shpejt mallrat gjatë sezonit 10, duke shfrytëzuar një mundësi për të fituar para në furinë Scandoval. Lala Kent lirohet Send it to Darrell apparel. Katie Maloney dhe Ariana Madix dikur ofruan xhupa dhe aksesorë për reklamimin e tyre ende dyqan sanduiçësh i pahapur, Diçka rreth saj. Dhe, James Kennedy shiti poo poo kokë dhe krimb me një këllëf mustaqe.

Deri më tani, Sezoni 11 është dëshmuar të jetë shumë më pak tërheqës se sezoni i kaluar. Por gjatë episodit të javës së kaluar, James pati një moment të spikatur kur bëri një kritikë për “mikun” e çuditshëm të Tom Schwartz-it. Jo Wenberg.

Pas transmetimit të episodit, James lëshoi ​​një bluzë me shakanë që bëri mbi të. Megjithatë, ai u ndesh me një dritë që zvarritej mbi të, kështu që ai së fundmi i kërkoi falje Jos dhe pretendoi se do të përpiqet ta rregullojë duke i hedhur disa para në rrugën e saj.

James bëri këmisha pasi bëri shaka se Tomit i pëlqen “një Joe Sloppy”

Në episodin e VPR të së martës, grupi mori pjesë ende një tjetër Diçka rreth shijimit të sanduiçit të saj. Schwartzy sugjeroi një sanduiç që mund të “vrasë një hangover”. Me shpejtësi, James bërtiti, “ai dëshiron një Manwich! Ne të gjithë e dimë se Tomit i pëlqen një Jo (e) i ngathët”, duke iu referuar situatës së vazhdueshme të Tom dhe Jo.

Kështu, lindi bluza “shumë e kufizuar” Sloppy Joe. Malli shfaq një sanduiç me fjalët “Sloppy Joe” dhe frazën “ka diçka rreth saj” poshtë tij.

Pas reagimit të ashpër, James kërkoi falje dhe tha se “do ta ndajë brumin me Jo”

Pasi mori reagime të kundërta duke etiketuar mallrat si “mizore” dhe “të këqija”, James shkoi në Instagram me të dashurën Ally Lewber për të adresuar çështjen. Ally filloi bisedën duke kërkuar falje për veprimet e James.

Ally filloi: “Më falni për 'Sloppy James' tim, unë nuk e miratova këtë mesazh apo bluzën.”

James më pas kërkoi falje dhe u zotua se do t'i jepte Jo-së një ulje të çdo shitjeje. “Unë tashmë e kam rritur postimin disi, kështu që nuk mund ta fshij, por më vjen keq dhe e dua Jo. Asgjë kundër saj. Thjesht mendova se ishte një shaka qesharake. Unë do ta ndaj brumin me Jo.

Këmisha nuk është më e listuar në faqen tregtare të James, kështu që ai ose e hoqi atë, ose tashmë është shitur. Meqenëse episodi i fundit gjithashtu e pa Jon duke luftuar me disa nga grupi duke e “ngacmuar” atë, ndoshta është e sigurt të supozohet se ajo nuk ishte këtu për të rrëmbyer paratë e Sloppy James's Sloppy Joe.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.