James Kennedy ka mendime për miqësinë midis Scheana Shay dhe Tom Sandoval

Klea

James Kennedy ka mendime për miqësinë midis Scheana Shay dhe Tom Sandoval

Në episodin më të fundit të sezonit 11 të Vanderpump Rules, fansat e panë Tom Sandoval dhe Scheana Shay futuni në një bisedë mjaft të vështirë. Tani, James Kennedy ka disa mendime që do të donte të ndajë në bisedë.

Tom arriti të tërhiqte mënjanë Scheanën dhe të dy patën një bisedë jashtë SUR. Në një moment të rrallë vetëdijeje, Tom pranoi se e kishte trajtuar shumë keq pasojat e Scandoval. Scheana e inkurajoi atë që nga këtu e tutje të ndryshojë mënyra.

Fatkeqësisht, pikërisht këtu Tom u bë kokëfortë. Ai i kujtoi asaj se i kishte kërkuar falje tashmë dhe të dy u grindën, secili duke e quajtur tjetrin narcisist. Tom e quajti humbjen e miqësisë së Scheana-s “shkatërruese”.

Çfarë mendoi Xhejms për grindjen e Tom dhe Scheana?

Sipas Bravo, gjatë një episodi të Watch What Happens Live, James pyeti: “A mund të korrigjohet ajo miqësi? Nuk jam i sigurt, por kjo ishte një bisedë e dhimbshme për t’u parë, e dini, siç ishte biseda [Sandoval] u përpoq të kishte me mua në shtëpinë e tij në ditëlindjen e tij – shumë e dhimbshme.” Ai nuk e ka krejtësisht gabim.

Megjithatë, sa i përket dinamikave të tjera të miqësisë, James ishte më optimist. Kur u pyet nëse mendonte se Tom Schwartz duhet të hiqte dorë nga miqësia e tij me Sandoval, James u shpreh se të dy thjesht kishin nevojë për njëri-tjetrin. “Edhe pse thashë se Schwartz është një Tom më i mirë pa TomTom, unë ende mendoj se ata janë si, [a] ndeshje e bërë në parajsë.”

Në të njëjtën mënyrë si pyetja e fundit, James u pyet gjithashtu nëse ai mendonte se Ariana Madix dhe Schwartz mund të ishin përsëri miq. “Keshtu mendoj. Mendoj se ka vend.” Ai nuk dha më shumë detaje. Efektet e valëzuara të Scandoval janë ende aq të forta se kurrë. Nga shkojnë këto miqësi nga këtu? Mbetet vetëm të presim dhe të shohim.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.