James Kennedy i emocionuar për të parë Jax Taylor në The Valley, tha se Jax është "Stoked"

Klea

James Kennedy i emocionuar për të parë Jax Taylor në The Valley, tha se Jax është “Stoked”

Kush e dinte se Scandoval do t’i gjallëronte karrierat e disa alumeve të Vanderpump Rules? Jax Taylorgruaja e tij Brittany Cartwright dhe Kristen Doute janë pjesë e spinoff-it të Pump Rules, Lugina. Përgatituni të zhgënjeheni nëse prisni versionin e vjetër të Jax. “Jax i vjetër nuk është aty. Unë kam një djalë të ri këtu që dua ta rikthej në TV [who] Unë mendoj se njerëzit do të kënaqen, “tha Jax. Dhe një nga ish-bashkë yjet e tij të VPR, James Kennedytashmë është i emocionuar për këtë.

James po mbështet koncertin e ri të Jax, The Valley

Gjatë një paraqitje në Watch What Happens Live, James iu përgjigj pyetjeve të fansave. “James, çfarë mendon që Jax të kthehet në TV me The Valley? Dhe si është marrëdhënia juaj me të tani?” E pyeti një fans. “Pyetje e mirë,” tha prezantuesi Andy Cohen.

“Eshte mire. Eshte mire. E dini, unë jam i emocionuar për të, ai duket si i ndezur. Dhe ah…Po. Po. Jo, është mirë”, tha James. “Ti e di që ne jemi të dy djem të Luginës tani, e di çfarë dua të them? Ai jeton 10 minuta larg, djali Jaxy. Ti e di që jam i lumtur për të”, shtoi ai. “Është e mrekullueshme!”

James po shijon gjithashtu jetën tani. Ai bleu një shtëpi dhe e dashura e tij, Ally Lewber, u zhvendos me macen e saj, zotin Banks. James adoptoi edhe qenin të cilin e ndante me ish të fejuarën e tij, Rachel Leviss. Ai e ndryshoi emrin e qenit në Hippie nga Graham Cracker.

Ndërkohë, gjatë sezonit 11 të Pump Rules, James u përball me Tom Sandoval. Ai e pyeti Tomin nëse i vinte keq për “tradhtinë”. Megjithatë, Tomit jo vetëm që nuk i erdhi keq, por ai mori një libër historie. Tom akuzoi Jamesin se kishte bërë të njëjtën gjë me ish të Tomit, Kristen, rreth një dekadë më parë.

The Valley do të shfaqet premierë në pranverën e vitit 2024, ndërsa Sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.