Jackie Goldschneider zbulon se Margaret Josephs është aktorja e saj më e vogël e preferuar për momentin

Klea

Jackie Goldschneider zbulon se Margaret Josephs është aktorja e saj më e vogël e preferuar për momentin

Ka telashe në Nju Xhersi!

Njeri, a jemi në një udhëtim kur sezoni më i ri i RHONJ të kthehet në Bravo. Jo vetëm që zbaticat po kthehen përfundimisht në lidhje me dramën e familjes Giudice dhe Gorga, por Jackie Goldschneider është në grindje me Margaret JosephsRachel Fuda, Melissa Gorga … dhe ndoshta edhe Danielle Cabral.

Dhe tani, vetëm pak çaste pasi Margaret zbuloi se ishte në mes të një përballjeje me Jackie-n, konfirmoi veterinerja Real Housewives of New Jersey teksa promovonte librin e saj, The Weight of Beautiful.

Flisni për rrotullimin e tavolinave.

Pse po grindeshin Jackie dhe Margaret?

Për disa fansa, ata mund të tronditen kur dëgjojnë se ish-të dashurit Jackie dhe Margaret janë grindur këtë sezon. Edhe pse ne nuk e dimë me siguri, rrugët e Jersey thonë se kjo ka të bëjë me Jackie që nuk e lejon Marge të lexojë një kopje të avancuar të librit të saj, pavarësisht se i dha një kopje Jenn Fessler.

Epo, kur Marge po bisedonte për shfaqjen me Us Weekly, ajo ngacmoi një përçarje të vogël mes saj dhe Jackie.

“Um, ti e di… Unë e dua Jackie-n. Unë e dua Jackie-n, “shpjegoi Margaret. “Libri i saj sapo doli; është i fuqishëm. Unë jam mirënjohës që ajo thotë kaq shumë gjëra të mahnitshme për mua në libër, dhe ne jemi të lidhur; ne kemi një lidhje. Për çfarëdo arsye, nuk është e njëjta gjë tani, por jam i sigurt se do të jetë.”

Nga tingujt e tij, një dramë po shpërthen në Jersey midis kësaj aleance dikur të fuqishme. Por e mira është se Jackie nuk po e mohon këtë.

Kur ajo u shfaq në episodin e 26 shtatorit të Watch What Happens Live, ajo foli edhe për luftën mes dyshit. Pasi Andy e pyeti se me cilën amvise Jersey po shkon aktualisht, Jackie tha se nuk donte të dhuronte shumë, por i la fansat me mjaftueshëm.

“Po kaloj diçka me Margaret,” tha ajo.

Nga përleshjet fizike dhe ndryshimi i dinamikës, jemi të sigurt që këtë sezon do të jetë gjithçka dhe më shumë. Në fund të fundit, është Jersey për të cilin po flasim.