Jackie Goldschneider Vepron e Patrazuar nga Tradhtia e Teresa Giudice

Klea

Jackie Goldschneider Vepron e Patrazuar nga Tradhtia e Teresa Giudice

Në Sezonin 14, Episodi 8 i Real Housewives of New Jersey, Teresa Giudice pranoi hapur duke përdorur shokun e saj të aktorit Jackie Goldschneider.

Teresa i tha Dolores Catania dhe Jennifer Aydin se ajo “ka nevojë[ed]Jackie sepse ajo do[ed] Margaret [Josephs] për t’u ekspozuar.”

Pas transmetimit të episodit, një fans e pyeti Jackie-n nëse ajo ishte “lënduar” nga pranimi i mikut të saj të ri. Por Jackie, e cila vetëm kohët e fundit u lejua të adhuronte në këmbët e Mbretëreshës Tereza, pretendoi se kuptonte qëllimet e Tre dhe e mbrojti atë.

Jackie në shtëpinë e klubit

Pas grindjeve me njëri-tjetrin për vite me radhë, fansat e spektaklit u befasuan kur Teresa dhe Jackie u bënë miq në sezonin 14. Nga ana e saj, Jackie thjesht dukej e emocionuar që ishte e ftuar në klubin e njohur të vajzave. Ajo nuk e dinte që ajo po thirrej për të qenë pengu i Mbretëreshës.

Gjatë një vizite në Watch What Happens Live më 30 maj, Jackie i tha prezantuesit Andy Cohen se si u bë një nga miqtë e Terezës.

“Tek Jen[nifer] Festa e ditëlindjes së Fessler-it, Tereza dhe unë në fakt folëm për disa minuta,” i tha Jackie Andit. “Filloi si një bisedë e vogël, por unë mendoj se ne të dy e lamë bisedën në njëfarë mënyre, ‘Ishte e këndshme. E dini, ishte bukur’.”

Të dy vazhduan bisedën e tyre në festën e qenve të Jen Aydin dhe kuptuan se kishte “një rrugë përpara”. Jackie gjithashtu i tha Andit se ajo është “e emocionuar që njerëzit të shohin” se si miqësia e saj me Terezën “evoluon” në shfaqje. Përveç kësaj, ajo pohoi se ajo dhe Tre kanë “një miqësi vërtet të bukur, të bukur që ka vazhduar jashtë kamerave”.

Rastësisht, Jackie tha se Tre ishte “personi i vetëm” me të cilin “kishte folur në telefon sot”.

“Ne jemi vërtet miq të mirë, kështu që jam shumë e lumtur që ndodhi, por jam e emocionuar që njerëzit të shohin se si ndodhi kjo,” përfundoi ajo.

Tifozët e dyshimtë duan të dinë

Një fans e pyeti Jackie-n në Instagram: “Si u ndjeve kur dëgjove Terezën të thoshte se ajo sapo po të përdorte në luftën e fundit[eek’s] shfaqje? Të lëndoi apo pritej?”

Tre kishte thënë: “Kush kujdeset për Jackie? Thjesht kam nevojë që ajo të rrëzojë Margaretën.”

Jackie u justifikua për komentet e Terezës, duke thënë se ishte në fillim të miqësisë së tyre dhe ajo nuk e kishte kundër saj.

“Ishte në fillim të marrëdhënies sonë,” tha Jackie. “E dija se ishte strategjik në fillim.”

Real Housewives of New Jersey transmetohet të dielave në 8/7c në Bravo.