Jackie Goldschneider nuk ka folur me Melissa Gorga që nga Shade në Instagram

Klea

Jackie Goldschneider nuk ka folur me Melissa Gorga që nga Shade në Instagram

Jackie Goldschneider ka parë dritën! Ylli i Real Housewives of New Jersey ka hasur në telashe me ish-të dashurit e saj gjatë xhirimeve të sezonit më të ri të shfaqjes së suksesshme Bravo.

Siç e dimë, Jackie ka qenë shoqe e ngushtë me yjet e saj Melissa Gorga dhe Margaret Josephs që kur ajo iu bashkua kastit në sezonin 9. Lidhja e tyre dukej se u forcua për shkak të përbuzjes së tyre të ndërsjellë për OG-në më të madhe të serialit, Teresa Giudice. Vazhdoi për disa sezone, por tani po dëgjojmë se mund të ketë pasur një përçarje në grup.

Pasi dëgjoi se Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral po përballeshin me një kohë të shkurtër pas grindjes së tyre të supozuar fizike, Margaret hodhi kokën se ku qëndronte me Jackie-n.

“Um, ti e di… Unë e dua Jackie-n. Unë e dua Jackie-n, “shpjegoi Margaret. “Libri i saj sapo doli; është i fuqishëm. Unë jam mirënjohës që ajo thotë kaq shumë gjëra të mahnitshme për mua në libër, dhe ne jemi të lidhur; ne kemi një lidhje. Për çfarëdo arsye, nuk është e njëjta gjë tani, por jam i sigurt se do të jetë.”

Por ju e dini që Margaret dhe Melissa janë një marrëveshje paketë. Pra, kur njëri ka probleme me ju, tjetri është afër qoshes.

Cila është puna me Xhekin dhe Melisën?

Fjala tjetër në rrugët e Jersey-t është se ka diçka që po përgatitet mes Melissa dhe Jackie. Çfarë është – nuk jemi të sigurt, por falë a video po qarkullon mediat sociale, fansat e RHONJ mund të dëgjojnë Melissa duke folur për BFF-në e saj të supozuar.

“Jackie dëshiron të jetë e ftuar në çdo festë,” tha Melissa.

Përgjigja e Jackie? “Epo, unë dua të jem e ftuar në gjithçka,” tha ajo në Watch What Happens Live. “Por unë ende nuk kam folur me të për këtë, kështu që do të shohim se si do të shkojë.”

Kush do ta kishte menduar se KJO ishte shikuesit e Jersey që do të merrnin këtë sezon? Danielle duke kërcyer anijen dhe Jackie duke u grindur me të, Melissa, Margaret dhe Rachel Fuda. Uau, dikush ia kthen kësaj vajze vendin e saj me kohë të plotë.