Jackie Goldschneider Detajet e bisedës së paparë me Teresa Giudice

Klea

Jackie Goldschneider Detajet e bisedës së paparë me Teresa Giudice

Çfarë po ndodh në Amvise të vërteta të Nju Xhersit? Kur Jackie Goldschneider hoqi dorë nga shoqja e saj e vjetër Margaret Josephs Teresa Giudice, shikuesit ishin në mëdyshje. Teresa dhe Jackie debatuan gjatë disa sezoneve, por disi përfunduan duke qenë miq. Nëse mendonit se diçka e poshtër po ndodhte në prapaskenë, kishit të drejtë!

Gjatë një episodi të fundit të RHONJ, Teresa pranoi se po përdorte Jackie për të rrëzuar Margaret. Pas transmetimit të episodit, Rachel Fuda e quajti Jackie-n “thuhet qesharake e Bravo”. Oh! Dhe të mos harrojmë se Jackie është në ujë të nxehtë me Dolores Catania për shkak se e quajti atë “slob af*cking” në një mesazh për Margaret. Sigurisht, Margaret e la Dolores të lexonte tekstin. Tani Dolores ka mbaruar me Jackie.

Ndërkohë, Xheki po i jep ende dashuri, dashuri, dashuri Terezës, madje e quan atë një “shoqe më të mirë” se Margaret. “Ajo që shikuesit nuk arritën të shihnin është në [Jennifer] Festa e ditëlindjes së Fessler-it, Tereza dhe unë në fakt folëm për disa minuta. Dhe filloi si një bisedë e vogël, “tha Jackie për BravoTV.com, “por unë mendoj se ne të dy e lamë bisedën me një ndjenjë të tillë: “Ishte e këndshme. E dini, ishte bukur’.”

Ajo vazhdoi, “Dhe më pas në [Jennifer] Festa e qenve të Aydin-it, folëm përsëri dhe mendoj se filluam të shihnim se kishte një rrugë përpara për ne, dhe mendoj se të dyve na pëlqeu shumë kjo. Kështu që unë jam i emocionuar që njerëzit të shohin se si evoluon kjo.”

Jackie tha: “Është një miqësi që, megjithëse mund të ketë nisur strategjike për disa njerëz, ajo që u shndërrua në ishte një miqësi vërtet e bukur, e bukur që ka vazhduar jashtë kamerave.” E pranoj se jam i befasuar që Teresa dhe Jackie po shoqërohen në jetën reale. “Deri më sot, ajo është personi i vetëm me të cilin kam folur në telefon sot,” shtoi ajo.

Prapëseprapë, që nga mosmarrëveshja me Margaret, Dolores dhe Melissa Gorga, pishina e miqësisë RHONJ e Jackie ishte duke u tharë. Pra, qëndrimi miq me Terezën ishte një zgjedhje e zgjuar.

Mund të shikoni Real Housewives of New Jersey të dielave në 8/7c në Bravo.