Ja se si Craig Conover dhe Paige DeSorbo do të festojnë dyvjetorin

Klea

Ja se si Craig Conover dhe Paige DeSorbo do të festojnë dyvjetorin

Është e lehtë të shpresosh për më të mirën Craig Conover dhe Paige DeSorbo. Ata duken shumë të dashuruar, respektojnë njëri-tjetrin dhe kanë bërë që një lidhje në distancë të funksionojë për dy vitet e fundit.

Siç do ta dinë fansat e Summer House, Paige nuk dëshiron të largohet nga Nju Jorku. As për të lëvizur me kohë të plotë me Craig. Ndërkohë, ylli i Southern Charm po rinovon një shtëpi në Charleston për të cilën ata flasin për të jetuar brenda një dite.

Pra, ndërsa ata nuk e kanë kuptuar ende përgjithmonë, Paige dhe Craig po shijojnë të tashmen. Dhe gati për të festuar dy vjetorin e tyre në një mënyrë shumë të veçantë.

Craig rezervoi një arratisje romantike

Craig i tha ekskluzivisht Reality Blurb se ai ka hequr dorë nga ideja për të shtyrë ndonjë afat kohor te Paige. Në vend të kësaj, e preferuara Southern Charm po fokusohet tek e tashmja. Dhe ai ka planifikuar një largim romantik për ditën e tyre të veçantë.

“Sapo kishim dy vjetorin tonë. Ne do të shkojmë në një udhëtim për këtë pas pak dhe mendoj se kemi bërë një hap shumë të mirë ku nuk po e lëmë të panjohurën e së ardhmes [affect us] — sepse na pyesin shumë kur xhirojmë dhe thjesht nuk e dimë. Ne me të vërtetë nuk e dimë se ku do të përfundojmë, por vendosëm të mos lejojmë që kjo të na ndikojë në të tashmen,” zbuloi ai.

Duket sikur Paige nuk është bindur të largohet nga NYC dhe situata e tyre e jetesës mbetet status quo. Hej, nëse funksionon, funksionon.

Ndërkohë, gjatë një Amazon Live, Paige iu përgjigj pyetjeve në lidhje me orarin e vizitave me burrin e saj.

Ajo u përgjigj: “Patjetër që varet nga java, por më e gjata që kam shkuar pa e parë, mendoj se është 14 ditë. Madje, mbase ishin 11 ditë.”

Ylli i Summer House foli gjithashtu për planet e përvjetorit të Craig.

“Craig më bëri një udhëtim për përvjetorin tonë dy-vjeçar,” zbuloi Paige. “Pra, unë do ta vazhdoj këtë në fund të nëntorit dhe jam shumë i emocionuar.”

Shtëpia Verore aktualisht është në mes të stinëve. Por ju mund të kapni Southern Charm të enjteve në 9/8c në Bravo.