Ja pse Leslie e Golden Bachelor pothuajse u largua nga shfaqja herët

Klea

Ja pse Leslie e Golden Bachelor pothuajse u largua nga shfaqja herët

Beqari i Artë ka pasur një sezon të jashtëzakonshëm debutues deri më tani, por disa konkurrentëve u është dashur të vetëeliminohen për arsye personale. Është shumë larg nga konkurrentët e rinj të cilët kanë qenë krejtësisht të lumtur duke lënë botën reale pas gjatë kohëzgjatjes së reality show-t.

Prioritetet ndryshojnë ndërsa rritesh dhe kjo nuk ka qenë kurrë më e dukshme sesa në këtë shfaqje ku shfaqet simpatik Golden Bachelor, Gerry Turner, në kërkim të dashurisë. Një tjetër konkurrente, e cila për pak sa nuk duhej të dilte nga skena, u largua për shkak të thirrjeve në jetën reale Leslie Fhima.

Golden Bachelor’s Leslie është një nënë, para së gjithash

Leslie, 64, zbuloi në një intervistë me E! Lajmi se ajo kishte thirrur djalin e saj dhe ai kishte nevojë për të. Megjithatë, ndërsa ajo ishte mjaft e gatshme për të nxituar te djali i saj, ajo zbuloi se djali i saj i kërkoi asaj që “të lutemi të qëndronte” në serialin e takimeve ABC dhe këmbënguli që ajo të vazhdonte udhëtimin me Gerry.

Leslie ka tre fëmijë – Elijah, Chloe dhe Zack. Ajo është gjithashtu gjyshe e tre nipërve.

Ironikisht, telefonata e Lesle me djalin e saj erdhi vetëm disa ditë pasi një tjetër konkurrente, Joan Vassos, la serialin për të ndihmuar vajzën e saj, e cila sapo lindi. Joan tha se e ndërroi rezidencën me amësinë dhe se “Një herë nënë, gjithmonë nënë”.

Leslie e përshkroi Joan, 60 vjeç, si një nga “shoqet e saj më të mira në shtëpi” dhe tha se nëse djali i saj nuk do t’i kishte thënë me vendosmëri të qëndronte, ajo do të kishte ndjekur shembullin e Joan-it.

“Me moshën tonë vjen jeta,” tha Leslie. “Dhe vetëm për shkak se fëmijët tuaj janë më të mëdhenj nuk do të thotë se ata nuk kanë probleme. Ne së pari jemi nënë. Dhe nëse djali do të thoshte ‘Kam nevojë për ty tani’, do të isha larguar sepse kjo jam unë.”

Takimi i parë i vetëm

Nëse ajo do të ishte larguar, Leslie do të kishte humbur takimin e saj të parë të vetëm me Gerry, 72 vjeç, po atë ditë. Të dy kënaqeshin duke hipur në ATV nëpër shkretëtirën e Kalifornisë dhe duke u bërë jashtë në vaskën e nxehtë (hapësirat më të shenjta të Kombit Bachelor).

“Djali im më dha dhuratën për të qëndruar dhe për të pasur një takim të mrekullueshëm me Gerry, gjë që mendoj se ndryshoi marrëdhënien tonë”, tha Leslie. “Unë mendoj se e çoi atë në një nivel tjetër,” shtoi ajo. Dhe ajo kishte të drejtë! Leslie bëri treshen e fundit dhe po shkon drejt asaj date të lakmuar në qytetin e lindjes!

Kështu që Leslie do të qëndrojë më gjatë dhe do të ketë mundësinë të shohë se ku mund të shkojë vërtet marrëdhënia e saj dhe Gerrit.

Bachelor i Artë vazhdon të enjten në ABC në orën 20:00 ET.