Ja pse Lala Kent i kërkoi falje Madison LeCroy në BravoCon 2023

Klea

Ja pse Lala Kent i kërkoi falje Madison LeCroy në BravoCon 2023

Në maj 2021, ylli i Vanderpump Rules Lala Kent ishte mysafir në podcast Pillows and Beer. Bashkë yjet e Southern Charm Austen Kroll dhe Craig Conover drejtuan shfaqjen. Të kesh këtë treshe së bashku rezultoi në njëfarë hije Madison LeCroy.

Madje Lala ngriti thashethemet për Madison dhe Alex Rodriguez. Më pas Lala komentoi vendimin e Madison për të bërë një ndryshim të mamasë. “Ti merr një vajzë që është si eh dhe i bën asaj një ndryshim të nënës dhe pastaj befas, ajo ndjen veten, por pasiguria vazhdon ende, e kupton?” – shpjegoi Lala. “Ajo duhet të të tërheqë dhe të bëjë të ndihet sikur ti e dëshiron atë dhe ky djalë e dëshiron atë.”

Tani Lala ka reflektuar për komentet e saj dhe ka ndryshuar mendim. Është gjithmonë freskuese kur një nga banda e Pump Rules ka një moment pjekurie.

Lala i kërkoi falje Madisonit

Gjatë episodit të 22 nëntorit të podcast-it të saj, Give Them Lala, prezantuesja diskutoi komentet e saj të dyshimta për Madison. “Ata po flisnin se ajo hyri dhe bëri X, Y dhe Z. Ajo ishte shumë e hapur për mënyrën se si hyri brenda dhe mori një ‘përtëritje të nënës’,” shpjegoi Lala. “Dhe unë thashë diçka në një mënyrë shumë të çuditshme që nuk ishte e sjellshme. Dhe në të vërtetë nuk i drejtohej asaj. Ishte thjesht një koment budalla, si unë.”

Lala u ndje keq për komentet e saj dhe i kërkoi falje Madisonit në BravoCon 2022. Dhe përsëri në BravoCon 2023. Madison mori një falje të dyfishtë sepse deklaratat e Lala-s “e lënduan vërtet” yllin e Southern Charm.

“Kjo BravoCon kur e pashë, ajo ishte aq e ëmbël, sikur ta kishim shtypur. Por u kontrollova përsëri”, tha Lala. “Dhe unë sapo u shpërtheva duke qarë. Dhe unë thashë: “Më vjen shumë keq”.

Ajo vazhdoi, “Dhe ajo tha: “Lala, do të më bësh të qaj. Jemi mirë.”

Por Lala nuk kishte mbaruar me turneun e saj të faljes. Ajo shtoi, “Dhe unë thashë, ‘Jo, por ti je kaq e ëmbël. Unë kurrë nuk dua të lëndoj dikë që nuk e meriton të lëndohet.’” Amen! Unë mendoj.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë në janar 2024 në Bravo. Southern Charm vazhdon të enjten në 9/8c, gjithashtu në Bravo.