Ja pse Bravo duhet të ajrojë RHUGT Marok

Klea

Ja pse Bravo duhet të ajrojë RHUGT Marok

Shumica e shikuesve Bravo ndjehen Real Housewives Ultimate Girls Trip: Maroku duhet të transmetohet. Midis padive, parave dhe blerjes së disa prej OG-ve më të mira, rrjetet duhet të duan të marrin vlerën e parave të tyre. Sezoni 4 u transmetua para sezonit 3 me gratë e trashëguara të Real Housewives të Nju Jorkut që po kthehen në St. Barths. Ishte një gaz dhe më pëlqeu. Por unë ende dua të shoh se çfarë ndodhi në prapaskenë në sezonin që nuk do të përmendet.

Ka dy anë dhe e vërteta

Caroline Manzo ishte e para që hodhi kapelen e saj në ring kur erdhi puna për të paditur rrjetin. Peacock me sa duket po peshon opsionet e tyre nëse duhet të debutojnë apo jo sezonin. Xhirimet përfunduan më shumë se një vit më parë. Drama mbizotëron pasi ish-ylli i Real Housewives of New Jersey ka pretenduar se është sulmuar seksualisht nga Brandi Glanville. Caroline ka pohuar se paditësit sakrifikuan “sigurinë e anëtarëve të kastit për vlerësimet dhe fitimet e tyre”.

Brandi është kundërpërgjigjur me akuzat e saj kundër Andy Cohen, pasi ajo e akuzoi atë për ngacmim seksual. Ndjehet shumë sikur të gjithë po provojnë njëri-tjetrin dhe e vërteta ka qenë e gjitha ngatërruar.

Amvisat e vërteta kanë qenë gjithmonë të çrregullta

Gratë Bravo kanë qenë gjithmonë paksa të çrregullta, me përjashtim të shumë pak. Këto lloj shakash nuk janë befasuese, pasi kjo është kryesisht arsyeja pse shikuesit hyjnë. Të gjithë kemi parë disa amvisa që dehin pak, bien në shkurre ose sjellin në shtëpi burra të rastësishëm. Më duket se kjo është shumë pjesë e marrëveshjes që bëni kur hyni në Bravosferë. Si mund të bëjnë shikuesit një gjykim racional nëse nuk kemi pamje, me shpresë të pa redaktuar, për t’i parë?

Thashethemet po qarkullojnë

Vicki Gunvalson ka pohuar se një personazh më i lartë në Bravo tha se pamjet nuk do ta shihnin kurrë dritën e ditës. Pastaj ajo u tërhoq. Camille Meyer kishte mendimet e saj për t’u pyetur nëse ajo ishte Team Caroline apo Team Brandi. Ajo vuri në dukje “Unë mendoj se sezoni duhet të transmetohet. Periudha.” Brandi ka kërkuar që filmimi të transmetohet dhe është pajtuar me Camille. Brandi ra dakord dhe tha: “A mund ta transmetojmë këtë shfaqje fu-king tashmë, kështu që unë mund të justifikohem se ka kaluar një vit tani! Të lutem më lër të jetoj dhe të siguroj! Kjo është Çmenduri!”

Edhe Andy ndau mendimet e tij ndërsa ishte në BravoCon 2023. Ai tha se nuk kishte plane për të hequr serialin nga formacioni. “Është atje, është bërë dhe shpresoj që të gjithë ta shohin së shpejti.” Megjithatë ja ku jemi muaj më vonë, duke pritur si një qen qenush i sëmurë nga dashuria.

Fansat kanë mendime

Ndjehet shumë sikur fansave u është hequr qilimi nga poshtë tyre. Ka pasur thashetheme që Caroline u përpoq të sabotonte sezonin sepse ishte e inatosur për banditin që rrahu motrën e saj, Dina Manzo. Fansat spekuluan se asaj nuk i pëlqente segmenti sepse e pikturonte atë si një përbindësh kur ajo gjithmonë e ka portretizuar veten si perlë e Xhersit.

Megjithatë, nëse nuk do të kishte ndonjë zjarr në tymin e sjellë nga padia e Caroline. Unë mund të shoh Brandi duke tejkaluar dhe mërzitur një anëtar të kastit në emër të vlerësimeve. Ndoshta Peacock nuk e kishte menduar kurrë se dikush nuk do të linte fyerjet dhe ngacmimet të rrëshqasin.