Ja pse Austen Kroll ndihet 'me fat' përpara sezonit 9 të Southern Charm

Klea

Ja pse Austen Kroll ndihet ‘me fat’ përpara sezonit 9 të Southern Charm

Austen Kroll po përgatitet për një sezon tjetër terrorizimi të tij Sharmi jugor bashkë-yll. Vërtet, ne nuk do të çlirohemi kurrë nga zemërimi i zotit Messy për sa kohë që Bravo ka diçka të bëjë me të. Bazuar në trailerin e sezonit 9, duket se Austen do të jetë sërish qendra e kaosit në Charleston. Jemi të befasuar? Është gjithçka që ai ka bërë që kur iu bashkua shfaqjes.

Austen ka shumë për të shpjeguar rreth sezonit 9. Ka zëra se ai është lidhur me Taylor Ann Green, ish-ishin e fundit të Shep Rose, gjë që shkakton shtresa mbi shtresa drame. Madison LeCroy, Olivia Flowers dhe pjesa tjetër e ekuipazhit janë gati t’i vënë këmbët Austen në zjarr. Ndërkohë, ai do të jetë i zënë duke u përballur me … Whitney Sudler-Smith nga të gjithë njerëzit. Si i ka trajtuar Patricia Altschul këta njerëz për gjithë këto vite? Oh prisni, martinët ndoshta ndihmojnë.

Austen Kroll është i rifreskuar dhe gati

Ndërsa fansat përpunuan trailerin e trazuar të sezonit 9, Austen, me sa duket, po jetonte jetën e tij më të mirë. Ai shkoi në Instagram për të ndarë disa foto familjare nga një udhëtim i fundit në Itali. Austen na tërheq zemrën kur bëhet fjalë për jetën e tij familjare dhe postimi ishte një shembull tjetër.

Austen shpjegoi në mbishkrimin se udhëtimi po vinte shumë. Me sa duket, pesë javë më parë, familjes së Austen iu desh të anulonte pushimet e tyre italiane në minutën e fundit për shkak të një shqetësimi shëndetësor që përfshinte babain e tij. Fatmirësisht, ata mundën ta riplanifikonin udhëtimin para fundit të verës. “Ja ku jemi, së bashku në Romë. Duke pirë, duke qeshur, duke u tallur (kapelja ime e re me kovë tashmë është vënë nën zjarr) … Jeta është e mirë. Jemi me fat”, ka shkruar ai në përfundim të historisë. Austen mund të mos ndihet me fat kur bëhet fjalë për dramën Southern Charm, por të paktën ai ka familjen e tij për t’u rikthyer. Ky është një aspekt i sjelljes së tij që ne mund ta mbështesim 100%.

Southern Charm jepet premierë më 14 shtator në orën 9/8c në Bravo.