Ja për çfarë jemi të ngazëllyer në sezonin 3 të Winter House

Klea

Ja për çfarë jemi të ngazëllyer në sezonin 3 të Winter House

Shtëpia e dimrit Sezoni 3 është gati të transmetohet, dhe siç duket, do të shfaqen shumë ndryshime dhe drama. Ndërsa shtëpia e zgjedhur do të jetë ende në një vend me borë, xhirimet janë larguar nga shteti i dyfishtë i Vermontit. Steamboat Springs, Kolorado do të jetë tani destinacioni. Kjo do të ndryshojë pikat e nxehta lokale që shfaqen, duke krijuar përvoja të reja për kastin.

Përveç kësaj, shumë nga anëtarët e kastit të parë shpesh janë jashtë. Në vendin e tyre janë personalitete të ndryshme nga seriale të tjera Bravo, si dhe për herë të parë Below Deck dhe Family Karma. Nuk mund të ishim më të lumtur të shikonim personalitete të reja që marrin përsipër këtë spin-off të Shtëpisë Verore, pasi historitë e përsëritura kishin filluar të shfaqeshin.

E shihni, në sezonet 1 dhe 2 të Winter House, gjërat kishin filluar të bajateshin. Të njëjtat marrëdhënie dhe drama të vogla që u panë në “Shtëpia e verës” kaluan, duke e bërë të gjithë të lodhshme për t’u rishikuar. Me ndryshimet më në fund në horizont, ne tani jemi të etur për të parë sezonin 3 të Winter House. Këtu janë të gjitha gjërat që ne jemi të ngazëllyer të shohim të shpalosen.

Si do të përshtatet ekuipazhi i poshtëm i kuvertës

Disa personalitete më të mëdha se jeta nga Below Deck u zgjodhën për të kaluar përfundimisht në sezonin 3 të Winter House. Në këto përzgjedhje të aktorëve, ne kemi një sërë pyetjesh. Kryesisht, si do të përshtaten këta anëtarë të ekuipazhit me kastin e tyre të ri në tokë? Për shembull, do të bashkohen Rhylee Gerber dhe Amanda Batula, apo do të bëhen miq?

Pse kapiteni Sandy Yawn do të shfaqet si mysafir? A e thirri Malia White për t’u ankuar pasi nuk gjeti shokun e saj të dhomës? A do ta thithë kapiten Sandy argëtimin nga sfidat e bazuara në borë, siç bëri në lojën e volejbollit të sezonit 10 të aktorëve të saj? Ndoshta do të shohim edhe një anë tjetër të kapitenes së vetme femër, duke ndryshuar përgjithmonë perceptimet e shikuesve për mirë?

Për më tepër, thashethemet po qarkullojnë se Katie Flood nga Sezoni 6 i Below Deck Mediterranean dhe Tom Schwartz nga Vanderpump Rules do të bashkohen. Ndoshta kjo Katie mund të jetë më e përshtatshme për pronarin e barit sesa ajo e ish-gruas së tij, Katie Maloney. Nëse jo, ndoshta Alex Propson, një karrige e dashur nga Sezoni 4 i jahteve me vela Below Deck, do të tërheqë Katie. Minimumi, ne e dimë se Alex do të krijojë miqësi të qëndrueshme me të gjithë, pasi ai është fjalë për fjalë kaq i këndshëm.

Ejani ta mendoni, një tjetër yll i ftuar në Below Deck që do të kalojë është Aesha Scott. Së fundmi ajo ngacmoi se kur bëhet fjalë për Katie, do të ndodhin “gjëra të çuditshme”. Aesha është një individ i pafytyrë, kështu që na mbetet vetëm të presim dhe të shohim se çfarë po aludon me shokun e saj në Below Deck. Sidoqoftë, të gjitha këto pyetje në Below Deck që kemi, qartësisht po na bëjnë të emocionuar për të parë sezonin 3 të Winter House.

Si do të përshtatet Brian Benni

Së pari, nëse nuk po shikoni Family Karma, atëherë filloni tani, pasi është flori. Brenda kastit është një profesionist i njohur i IT-së i quajtur Brian Benni. Ai është flirtues, është i qetë dhe i sjellshëm, gjë që për fat të keq është një tipar i rrallë i karakterit për një yll televiziv real. Duke arritur te ky kast si personazhi i vetëm nga seria e tij, do të jetë interesante të shihet se si Brian ndihet me pjesën tjetër të kastit në sezonin 3 të Winter House.

Aktualisht, ne kemi parë Katie duke komentuar me humor në rrjetet sociale të Brian-it, që është vetëm një arsye tjetër që ne jemi të emocionuar të shohim të gjitha këto ndërveprime të aktorëve të shpalosur.

Paige dhe Craig nuk janë të përfshirë

Që nga premiera e sezonit 1 të Winter House, personaliteti më dembel i Summer House, Paige DeSorbo, dhe i dashuri i saj Southern Charm që bën jastëk, Craig Conover, kanë luajtur në rolin kryesor. Marrëdhënia e tyre është interesante, por kryesisht problematike për t’u parë. E shihni, Craig ka pak temperament, dhe në sezonet e kaluara të Winter House, zemërimi i tij ka qenë i njohur të vlojë. Kjo ka bërë që Paige të fshihet në dhomën e tyre të përbashkët, ndërsa inkurajon bashkë-yjet e tyre që “vetëm ta lënë atë të ziejë”.

Marrëdhënia e tyre ka rrëzuar disa skena në të kaluarën e Winter House. Tani, kjo dyshe në fakt do të marrë një pushim nga xhirimet, duke lejuar që drama e çifteve të tjera (ahem, Amanda dhe Kyle Cooke) të shkëlqejë. Për këtë, ne jemi mirënjohës dhe jemi të emocionuar të shohim se cili çift do të krijojë më shumë valë në sezonin 3 të Winter House.

Një beqare Danielle Olivera

Yjet e Summer House, Danielle Olivera dhe Robert Sieber u ndanë pas lidhjes për dy vjet e gjysmë. Dyshja filluan të takoheshin në vitin 2020. Roberti më pas u prezantua me shokët e aktorit të Danielle’s Summer House (dhe shikuesit) në sezonin 5.

Në episodin e 27 shkurtit të Watch What Happens Live, Danielle shpjegoi se ajo dhe Roberti kishin ndarë rrugët. Danielle më pas tregoi se ajo gjeti një jaht të caktuar Below Deck si një mjet argëtues. Fatkeqësisht, Danielle i referohej Gary King, i cili ka një reputacion të tmerrshëm me gratë. Gary gjithashtu nuk u zgjodh për të luajtur në Winter House.

Duke lënë mënjanë të gjitha këto gjëra, ne shpresojmë ta shohim Danielën të lumtur dhe të shkujdesur gjatë sezonit 3 të Winter House. Përveç nëse ajo e pëlqen Brianin, sepse edhe kjo mund të funksionojë.