Ja kur mund ta shikoni RHOBH sezonin 13, episodi 10

Klea

Ja kur mund ta shikoni RHOBH sezonin 13, episodi 10

Shumë fansa tani po pyesin veten se kur do të mund ta shikojnë RHOBH Sezonin 13, Episodin 10 në Bravo. Drama ka qenë e mrekullueshme deri më tani këtë sezon, por nuk ka asnjë episod të ri sonte. Pra, kur do Amvisat e vërteta të Beverly Hills kthim?

Nga prishja martesore e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky, te darka me barërat e këqija që dukej sikur ndodhi në ferr, RHOBH ka ofruar.

Më pëlqejnë gjithashtu kameot nga alumet e shfaqjes Denise Richards dhe Camille Grammer. Dhe cili sezon do të ishte i plotë pa disa shkrirje të Sutton Stracke?

Kur shfaqet Real Housewives of Beverly Hills, sezoni 13, episodi 10 në Bravo?

Sezoni 13, Episodi 10 i The Real Housewives of Beverly Hills (RHOBH) do të transmetohet në Bravo, të mërkurën, 3 janar 2024 në orën 8/7c.

Kur pamë për herë të fundit zonjat, Dorit Kemsley po shkaktonte telashe duke sjellë seancën e make-out të Sutton me shoferin e saj. Dhe shkrirja e saj Magic Majk. Sutton nuk ishte i emocionuar pasi Dorit kishte deklaruar më parë se Sutton ndoshta e shijon kafen e saj me vodka në mëngjes.

Fatkeqësisht për Doritin, ajo u përplas me Garcelle Beauvais, kur ajo akuzoi Garcelle për “sulmimin” e saj. Garcelle e thirri Doritin për “privilegjin” e saj. Dhe qetësoni tensionin!

Pse nuk është RHOBH sonte?

RHOBH Sezoni 13, Episodi 10

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills nuk do të shfaqet sonte për shkak të festave.

Episodi i javës së ardhshme të RHOBH, i titulluar “Erika e Re-Lentless”, pa dyshim do të fokusohet në debatin shpërthyes të Erika Jayne me Denisin. Erika hoqi dorë nga debati për Kreshmën, por ajo u kompensua për kohën e humbur gjatë episodit të mëparshëm. Kur Denisi donte të fliste për ndërveprimin e tyre të bezdisshëm në darkën e barërave të këqija, Erika u këput.

Ajo solli faktin se vajza e Denisit, Sami Sheen, është gjithashtu në OnlyFans. Më pas Denisi e përplasi Erikën për uljen dhe e quajti atë “një grua e keqe”. Ndërkohë, Erika mendoi se gërmimi i Denisit ishte gazmor. Të gjithë e dimë që Erika është thirrur shumë më keq.

Pa dyshim që episodi i ri ka të ngjarë të fillojë me të njëjtën luftë. Në fund të fundit, Erika ka qenë çuditërisht e qetë gjatë gjithë sezonit. Tani Erika që të gjithë e njohim është kthyer duke u zhurmuar. Do të isha i shokuar nëse nuk do ta shihnim Erikën të vazhdonte të rrahte Denisin. Unë mendoj se ajo ka shumë më tepër në tank.

The Real Housewives of Beverly Hills rikthehet të mërkurën, 3 janar 2024, në orën 8/7c në Bravo.