Tii (Tom

Klea

Ish Tii i Tom Sandoval zbulon luftën e madhe që i dha fund marrëdhënies së tyre dhe ndjenjat e të qenit të nënvlerësuar


Ish Tii i Tom Sandoval zbulon luftën e madhe që i dha fund marrëdhënies së tyre dhe ndjenjat e të qenit të nënvlerësuar

Në një bisedë të sinqertë në Billie Lee’s podcast në fillim të këtij muaji, muzikant Tii hedh dritë mbi përplasjen e saj të shkurtër me Rregullat e Vanderpompës yll Tom Sandoval, duke përfshirë një luftë të rëndësishme që i dha fund romancës së tyre.

Tom Sandoval

Duke reflektuar për marrëdhënien e tyre të trazuar, Tii ndau, “Ne u grindëm një herë, sepse ai shkoi të shkonte të merrte një tjetër b*tch në vend që të më çonte në shtëpi në orën 1 të mëngjesit. Unë jetoj rreth dy milje larg. Unë thashë, ‘A mund të më çoni në shtëpi?’ Kështu që unë eca. Unë thashë, ‘Fck you’, dhe shkova në shtëpi dhe ai shkoi të merrte një vajzë tjetër dhe më pas vazhdoi ta çonte në shtëpi në mëngjes. Kjo ishte kashta (e fundit) për mua.”

Tii u hap gjithashtu për ndjenjën e nënvlerësimit nga Sandovali cili dukej se u jepte përparësi atributeve sipërfaqësore mbi lidhjen e vërtetë.

Tii (Tom's Fling)

“Dukem e gjatë por jam si 5’2″. Unë jam fjalë për fjalë e vogël, por ju do të rrezikoni të gjitha këto për diçka sipërfaqësore si lartësia? – vërejti ajo. “Isha sikur: “Uau, ai nuk më vlerëson mua si një person të vërtetë në një marrëdhënie të vërtetë, kështu që ai do të gjejë dikë krejtësisht të kundërt me mua”, i cili, (ky) duket spektër mjaft i kundërt në këtë pikë.”

Duke i komplikuar gjërat, Tii la të kuptohet për një mbivendosje të mundshme midis marrëdhënies së saj me Tom dhe të dashurën e tij aktuale, modele Victoria Lee Robinson.

Tii (Tom's Fling)

“Ne ishim ende duke qëndruar jashtë deri në dhjetor. Ai po përpiqej të takonte mamanë time.” Tii zbuluar. Billi Lee spekuloi se Tom filloi takimi Victoria në nëntor, të cilit Tii shtoi, “Ai po më telefononte në Tajlandë. Ai më thërriste në Azi duke thënë: ‘Oh, ne jemi këtu. Shiko kete. Shikoni hotelin tim.”

Drama mes Tii dhe Sandoval u rishfaq në gusht kur Tom u pa duke u larguar nga një klub me Tiiduke nxitur thashethemet për takime.

Tii (Tom's Fling)

Në Los Anxhelos, Sandoval iu drejtua spekulimeve, duke thënë: “Ky është thjesht një miku im, shoku”, në një video të kapur nga Backgrid.

Ai shtjelloi, “Më shihni me dikë një herë dhe krejt papritur jemi në një lidhje? Ajo është thjesht një mikesha ime.”

Tii (Tom's Fling)

Tom me humor hodhi poshtë thashethemet, duke shtuar, “Shiko, unë dhe (Tom) Schwartz jemi jashtë tani, ndoshta ne jemi në një lidhje tani.”

Schwartznga ana e tij, deklaroi se statusi i tij aktual është “beqar, jo gati për t’u përzier”.

Tom Schwartz

Mulliri i thashethemeve shkoi në tejkalim pas Sandoval është parë me Tii në Fleur Room Lounge në West Hollywood më 5 gusht.

Dyshja u prezantua nga një mik i përbashkët Billi Lee. Që nga lidhja e tij me RachelRaquel” Leviss, Tom përdoret për t’u mbështetur Billi për mbështetje, si në kamerë ashtu edhe jashtë saj.

Tom Sandoval

“Unë thjesht dua më shumë energji pozitive femërore në jetën time.” Sandoval shpjegoi për miqësinë e tij me Tii. “Ka një kohë që mungon.”

Ndërsa fansat presin me padurim rikthimin e Rregullat e Vanderpompësemisioni mbetet në pauzë përpara sezonit të tij të 12-të.