Shannon Beador

Klea

Ish-i i Shannon Beador, John Janssen, quhet ‘pa klasë’ nga BFF i Andy Cohen!

Ish-i i Shannon Beador, John Janssen, quhet ‘pa klasë’ nga BFF i Andy Cohen!

Jeff Lewis ndau një përditësim se si miku i tij i ngushtë, Shannon Beador, kishte bërë që kur u publikua lajmi se ish i dashuri i saj, John Janssenishte i përfshirë në mënyrë romantike me Alexis Bellino.

Jeff Lewis

“Mendoj se ajo po ia del shumë. Dhe unë jam i fshehtë për të gjitha informacionet personale, dhe mendoj se ajo po ecën vërtet shumë mirë.” Jeff tha për “Shtëpiake të vërteta të Orange County” yll në vërejtjet për Faqen e Gjashtë.

Shannon Beador

Dizajneri i brendshëm 53-vjeçar tregoi se fillimisht ishte “shumë i shqetësuar” për këtë Janssen dhe e Bellinos marrëdhënia e re do të ndikonte “thellësisht”. Shannon, në premierën e sezonit 2 të serialit të tij, “Hollywood Houselift”.

“Dua të them, faleminderit Zotit që ajo ka bërë shumë punë gjatë dy muajve të fundit për veten,” tha ai. “Mendoj se ajo është më e shëndetshme se sa e kam parë ndonjëherë. Nuk e kam parë kurrë të duket kaq mirë, por kjo është të kujdeset për veten, të flejë, të mos pijë, të hajë mirë, të stërvitet, të gjitha këto – shëndeti mendor, shëndeti fizik.”

Shannon Beador

Jeff ngacmoi se Shannon është gati për të marrë një tjetër sezon të reality show Bravo, pasi prodhimi i sezonit 18 fillon muajin e ardhshëm.

“Ajo është shumë më e fortë nga sa mendojnë të gjithë. Ajo është e mahnitshme, “tha ai.

Pritësi i SiriusXM kishte më pak gjëra të këndshme për të thënë Janssen.

“Nuk më pëlqen mënyra se si e ka trajtuar ndarjen, dhe … Unë thjesht mendoj se është pak pa klasë –– ai tani është duke u takuar me një tjetër ‘Shtëpiake’. Unë në fakt isha disi i befasuar nga kjo, “tha ai.

Jeff Lewis

Jeff sqaroi se ishte e vështirë të “mos pëlqente” Janssen, pasi biznesmeni “ka qenë gjithmonë shumë i sjellshëm” me të.

Ai tha: “Unë mendoj se ju mund të pëlqeni dikë dhe jo sjelljen e tij.”

Vicki Gunvalsonnjë alum RHOC dhe shok i ngushtë i e Shannon-it, tha për gazetën se ajo gjen romancën e lulëzuar mes Janssen61, dhe Bellino46, “e çuditshme”.

“[Beador is] mirë. Ajo do të jetë më mirë. Ai nuk është i mirë për të. Pirja e tepërt gjatë gjithë natës. Ai duhet të shkojë atje ku duhet të shkojë, dhe ajo duhet të shkojë atje ku duhet të shkojë, “tha Bravo OG në këtë ngjarje.

Viki, 61, më parë kishte vënë në shënjestër çiftin e ri, përmes një komenti në Instagram, pasi Page Six raportoi se dyshja ishin zyrtarisht në lidhje.

Vicki Gunvalson

“Qesharak dhe i etur për të dy”, Vicki ka shkruar nën postimin e gazetës.

Një person i brendshëm tha se të dy “ende po njiheshin me njëri-tjetrin”, ndërsa “duke shijuar” kohën e tyre së bashku. Një raport i mëparshëm tha se Aleksis dhe Gjoni u “bënë shpejt miq” pasi u takuan për herë të parë në një darkë grupi në nëntor.

Alexis Bellino

Shannon ende nuk ka komentuar publikisht mbi situatën, por një burim më parë pohoi se ajo ishte “absolutisht e shkatërruar” nga e Janssen vendimi për të ndjekur Bellino.

Shannon nuk ishte as në shfaqje me Aleksis dhe nuk ka qenë gjë tjetër veçse i sjellshëm me të,” tha insajderi. “Aleksis është padyshim i dëshpëruar për t’u rikthyer në shfaqje dhe po përdor Shannon për të bërë atë.”

Shannon dhe Gjoni daton për katër vjet përpara se të ndahej, në nëntor 2022.