Alexis Bellino

Klea

Ish-i i Shannon Beador, John Janssen i jep Alexis Bellino-s unazën premtuese prej 16 mijë dollarësh: “Nuk do të kërkoj falje”

Ish-i i Shannon Beador, John Janssen i jep Alexis Bellino-s unazën premtuese prej 16 mijë dollarësh: “Nuk do të kërkoj falje”

Alexis Bellino ka ngjallur emocione dhe spekulime me zbulimin e saj të fundit romantik.

Të hënën, Alexis Bellino shkoi në Instagram për të ndarë se ajo mori një dhuratë të rëndësishme nga i dashuri i saj i ri, John Jansseni njohur për aktualitetin e takimeve të mëparshme RHOC anëtar i kastit Shannon Beador.

Alexis Bellino

I mëparshmi Amvise të vërteta të Orange County Ylli, 46 vjeç, shfaqi me krenari një unazë luksoze premtuese nga Janssen, duke e mbishkrimin e postimit me fjalë të përzemërta për dashurinë dhe duke refuzuar të kërkojë falje për lumturinë e saj.

“Fjalët nuk munden. Veprimet bëjnë. Nuk do të ndihem më fajtor. Unë nuk do të kërkoj falje. Dashuria do ta krijojë atë [sic] historia e vet. Të dua Johnny J. 🎄♥️#lovewins #notengaged #promised #merrychristmas,” shkroi ajo një foto nga afër të blingut të ri në gishtin e unazës së saj të djathtë.

Alexis Bellino

Unaza, një pjesë mahnitëse nga shtëpia prestigjioze franceze e argjendarisë Van Cleef & Arpels, përmban një brez ari të verdhë 18 karatësh të stolisur me tërfili me katër fletë të veshura me diamant, me vlerë 16,300 dollarë.

Më vonë, Aleksis ndau momente më intime me Janssen, 60 vjeç, në postimet e saj në Instagram, duke shprehur dashurinë e saj të thellë për të dhe duke shmangur çdo kritikë të mundshme. Ajo zgjodhi të çaktivizojë komentet në postimet e saj, por kjo nuk i pengoi mediat sociale të gumëzhinin për romancën e shpejtë të çiftit dhe Alexis’ dhuratë luksoze pas më pak se një muaji takim.

Alexis Bellino

Përdoruesit e Twitter-it hynë, me disa që shprehën habinë Alexis’ njoftimi dhe të tjerët që presin me padurim dramën e mundshme që mund të sjellë në sezonin e ardhshëm të RHOC. Ka pasur reagime të ndryshme, duke filluar nga kritikat ndaj Alexis’ veprimet ndaj sugjerimeve që Shannon duhet të lidhet me Alexis’ ish i fejuari.

Alexis Bellino

Alexis’ Marrëdhënia me Janssen pason përfundimin e fejesës së saj me Andrew “Drew” Bohn në shtator, siç raportohet ekskluzivisht nga Page Six. Janssen, nga ana tjetër, u nda nga Shannon në nëntor 2022, pas gati katër vitesh së bashku, duke i dhënë fund gjërat menjëherë pas përfundimit të RHOC Sezoni 17. Pavarësisht ndarjes së tyre, Janssen ishte atje për Beador gjatë një kohe sfiduese pas arrestimit të saj nga BDI dhe vrapimi në shtator.

Aleksis dhe Janssen së pari ranë në sy të publikut muajin e kaluar kur u panë së bashku në The Quiet Woman, një pikë e nxehtë e Orange County që vizitohet shpesh nga Shannon. Alexis’ përfaqësuesi përmendi se dyshja ndanin shumë gjëra të përbashkëta dhe po bëheshin miq, duke u lidhur për dhimbjet e tyre të fundit.

Alexis Bellino

Lidhja e tyre u konfirmua nga Page Six në fillim të këtij muaji, megjithëse burimet më pas thanë se ata nuk ishin zyrtarisht i dashuri dhe e dashura. Megjithatë, shfaqja e një videoje që tregonte ata duke u puthur dhe fotografitë e tyre të mbajtura për dore teksa dilnin për shëtitje, krijoi një pamje tjetër.

Shannon ka shprehur hapur ndjenjat e saj të lëndimit dhe konfuzionit në lidhje me marrëdhënien e re të Janssen me Aleksisduke pranuar luftën e saj për të përpunuar situatën.

Alexis Bellino dhe Shannon Beador

Si RHOC fansat presin me padurim shpalljen e kastit të Sezonit 18, ka spekulime dhe entuziazëm në rritje për dinamikën e mundshme në ekran mes Shannon dhe Aleksisduke pasur parasysh historitë e tyre personale të ndërthurura.