Ish-i i Kristin Cavallarit arrestohet gjatë takimit

Klea

Ish-i i Kristin Cavallarit arrestohet gjatë takimit

e Kristin Cavallarit Vizita e fundit në Los Anxhelos tingëllon si komploti i një episodi të The Hills. Është shumë larg nga jeta e pronarit të biznesit/manës e përshkruar në serinë e saj të fundit Very Cavallari. Por ajo është një grua e pavarur këto ditë dhe mund të bëjë zgjedhjet e saj.

Në episodin e 24 tetorit të podcast-it të saj Let’s Be Honest, Kristin pranoi se kishte “stendimin e dytë një nate të gjithë jetës sime”. Ajo shpejt shtoi: “Meqë ra fjala, përpara se ju djema të doni të më gjykoni… unë jam gati 37 vjeç. Kjo është e dyta që kam pasur në gjithë jetën time.”

Të nesërmen në mëngjes, Kristin shkoi të takonte një ish të dashurin, komedianin Jeff Dye, për kafe. Kur Jeff u shfaq, ai pranoi se ishte “pak i dehur” nga një natë më parë. Më pas ka mbërritur një oficer policie, i cili e ka arrestuar për largim nga vendi i një aksidenti dhe drejtim të automjetit nën ndikim.

Një natë me ekipin e regbit të Aussie

Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Fundjava e egër e Kristin filloi të premten kur ajo u takua me një grup të dashurash për një natë vajzash. Pas darkës, zonjat shkuan në lokal për të pirë. Kur Kristin e çoi një nga të dashurat e saj në pistën e vallëzimit, ato papritmas u “përkrahën nga ekipi australian i regbit”.

Pasi u shoqërua me futbollistët, Kristin dhe shoqja e saj shkuan me ta në një lokal tjetër. Ajo kishte një lidhje të menjëhershme me një anëtar të ekipit, të cilin ajo po e quan “Kyle” për të mbrojtur identitetin e tij. Ajo dhe “Kyle” filluan të dilnin jashtë dhe në orën 03:00 e ftoi atë në dhomën e saj.

Duke thënë se ajo është në fazën e saj “single argëtuese”, Kristin shtoi: “Mungesa e seksit që kam pasur në jetën time gjatë tre viteve e gjysmë është shumë e trishtueshme, kështu që e dini çfarë? Po, kisha një qëndrim për një natë. F*kja më padi.”

Aksioni i policisë në kafene

Bobby Bank/Getty Images

Të nesërmen në mëngjes, kur ajo shkoi të takonte Jeff për kafe, ai thuhet se u shfaq vonë dhe “i çrregullt”. Mesa duket ai është përplasur gjatë rrugës për të takuar Kristin dhe vetëm ka vazhduar rrugën.

Kur policia mbërriti në kafene, njëri prej tyre i tha: “Kishte një raport për një goditje me vrap në rrugë dhe ai përputhet me përshkrimin e djalit.” Para se ajo të kuptonte se çfarë po ndodhte, Jeff ishte në pranga dhe ata e morën atë.

Vetëm të hënën në mëngjes Kristin u zgjua me një mesazh zanor nga Jeff se ai “sapo doli nga burgu”. Jeff i tha asaj se ai kishte goditur “një shtyllë” (e cila më vonë doli se ishte një pemë) dhe fryu “mbi kufirin” në aparatin e frymëmarrjes. Ai ka një datë gjyqi. Dhe makina e tij është histori.

BFF për një kohë të gjatë të Kristin, stilisti i famshëm Justin Anderson, iu bashkua asaj në podcast për të komentuar fundjavën e saj të egër. “Askush nuk do ta besonte se e gjithë kjo ndodhi në atë periudhë të shkurtër kohe,” tha ai. “Sasia e gjërave që ndodhën në 24 orë me ju në LA, unë jam si, çfarë po ndodh?”