Ish-i fejuari i Bethenny Frankel vazhdon me Aurora Culpo

Klea

Ish-i fejuari i Bethenny Frankel vazhdon me Aurora Culpo

Real Housewives of New York alum Bethenny Frankel dukej sikur kishte gjetur personin e saj. Pas një divorci të gjatë dhe djallëzor nga Jason Hoppy, Bethenny dhe Paul Bernon u fejuan. Por rreth tre muaj më parë, çifti e ndërpreu fejesën. Dhe tani duket se Paul po takohet përsëri, pasi u pa me të Aurora Culpo.

A është Paul Bernon në lidhje me Aurora Culpo?

Page Six raportoi se Pali supozohej se u pa duke u puthur me Aurorën në Shtëpinë Quin në Boston. Informacioni vjen nga një burim për Deuxmoi. Çifti i ri i mundshëm u pa gjithashtu të ulur së bashku në një varkë për një lundrim përgjatë bregut të Rhode Island.

Është interesante sepse motra e vogël e Aurorës, Olivia Culpo, po martohet këtë fundjavë me futbollistin Christian McCaffrey. Pyes veten nëse Paul është plus-one i Aurora? Ndërkohë, në një foto të dyshes në një parking, Aurora i buzëqeshi Paulit ndërsa ai kishte një shprehje më serioze. Ajo kishte veshur një fustan sarafani, ndërsa ai tundte një bluzë polo blu dhe pantallona të shkurtra blu.

Page Six kontaktoi përfaqësuesit e Bethenny, Aurora dhe Paul, por ata nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së medias për koment.

Paul dhe Bethenny filluan të takoheshin në vitin 2018. Ata patën një ndarje të shkurtër në vitin 2020 përpara se të ktheheshin bashkë vitin e ardhshëm. Pra, pse Bethenny dhe Paul vendosën të ndaheshin? Thuhet se ata ishin shumë të ndryshëm.

Ndërsa Paul është më i rezervuar dhe privat, Bethenny e jeton jetën e saj me zë të lartë. Thjesht pyesni Chanel. Bethenny përplasi kompaninë pasi asaj iu refuzua hyrja sepse ishte e veshur. Ajo u kthye të nesërmen, u vesh me nëntë dhe u pranua. Dhe kështu Bethenny e pjek Chanel-in për sjelljen e tyre gjoja “elitare”.

Do të jetë interesante të shihet nëse Bethenny ka ndonjë mendim për Paulin që mund të lëvizë në mënyrë romantike. Qëndroni të sintonizuar!

Mund ta shikoni Bethenny-n në veprim në Real Housewives të Nju Jorkut, i cili po transmetohet në Peacock.